Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Antigua a Barbuda Runaway Bay

Nejčastější dotazy a odpovědi Antigua a Barbuda Runaway Bay


1. Jaké aktivity jsou v Runaway Bay k dispozici?
V Runaway Bay je mnoho různých aktivit, jako jsou: potápění, windsurfing, jízda na koni, golf, šnorchlování a celodenní výlety lodí.

2. Je v Runaway Bay bezpečno?
Ano, Runaway Bay patří k bezpečným částem ostrova Antigua a Barbuda. Nicméně, doporučujeme dodržovat běžné bezpečnostní zásady a předem se informovat o bezpečnostních opatřeních.

3. Jak se dostanu z letiště do Runaway Bay?
Nejlépe se dopravíte taxíkem nebo pronajatým vozem. Cesta by měla trvat kolem 40 minut.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Runaway Bay?
Nejlepší období pro návštěvu Runaway Bay je od listopadu do května, kdy je sušší období a teploty jsou příjemné.

5. Jaké jsou nejlepší pláže v okolí Runaway Bay?
V okolí Runaway Bay jsou krásné pláže, jako například: Dickenson Bay, Runaway Bay Beach a Half Moon Bay.

6. Lze v Runaway Bay najít ubytování pro rodiny s dětmi?
Ano, v Runaway Bay najdete nabídku přátelskou pro rodiny s dětmi.

7. Může se v Runaway Bay platit kartou?
Ano, v Runaway Bay přijímají karty Visa a Mastercard.

8. Potřebuji na návštěvu Runaway Bay vízum?
Občané EU nepotřebují pro vstup na ostrov Antigua a Barbuda vízum. Před cestou by měli ověřit aktuální informace u konzulátu nebo velvyslanectví Antiguy a Barbudy v jejich zemi.

9. Je možné si v Runaway Bay pronajmout auto?
Ano, je možné si v Runaway Bay pronajmout auto v některé z půjčoven.

10. Na co si dát pozor v Runaway Bay?
Doporučujeme být opatrní na místní dopravu a dodržovat pravidla bezpečnosti. Pokud si pronajímáte auto, dbejte na správnou stranu silnice a řiďte se místními zákony. Berte v úvahu, že pomalost je běžná součást života na ostrově, takže mějte trpělivost.


Počasí Antigua a Barbuda Runaway Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě karibské ostrovy, které nabízejí dokonalý tropický zážitek. Jednou z nejoblíbenějších oblastí na těchto ostrovech je Runaway Bay, která je známá pro své bílé písečné pláže a teplé karibské moře.

Klima na Antigui a Barbuda je tropické s mírnými rozdíly v teplotě po celý rok. Nejlepší čas k návštěvě ostrovů je od prosince do května, kdy jsou teploty nižší a je méně pravděpodobné, že se setkáte s deštěm.

Teploty v Runaway Bay se pohybují kolem 28 ° C během dne a kolem 23 ° C v noci. Moře zůstává po celý rok teplé, s teplotou kolem 27 ° C, takže koupání a potápění jsou velmi oblíbené aktivity pro turisty, kteří navštěvují Antiguu a Barbudu.

V období od června do listopadu se na ostrovech vyskytuje hurikánové období, takže pokud plánujete návštěvu v tomto období, mějte na paměti možné zpoždění nebo rušení letů kvůli bouřím.

Celkově lze říci, že Antigua a Barbuda nabízejí skvělou kombinaci exotického počasí a úchvatné přírody. Pokud plánujete návštěvu Runaway Bay, nenechte si ujít procházky po krásné pláži a koupání v teplém karibském moři. Jen si pamatujte, že hurikánové období může přinést nečekané změny, takže si pečlivě plánujte vaši cestu a sledujte aktuální zprávy o počasí.


Dovolená Antigua a Barbuda Runaway Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě ostrovy ležící v Karibiku, které nabízejí úchvatnou krásu nejen při pobytu na nich, ale i v okolí. Pokud vyrazíte na dovolenou na ostrov Antigua a budete chtít zažít něco opravdu nezapomenutelného, určitě navštivte pláž Runaway Bay.

Pláž Runaway Bay je jednou z nejkrásnějších pláží v Antigu a její název znamená "útěk západu slunce" - což naznačuje, že pláž je nejkrásnější při západu slunce. Tato pláž se nachází v blízkosti hlavního města ostrova – St. John’s – a je snadno dosažitelná.

Co dělat na pláži Runaway Bay?

Kromě koupání a opalování můžete na pláži Runaway Bay podniknout celou řadu aktivit. Například můžete si pronajmout šnorchlovací vybavení a prozkoumat mnoho korálových útesů a barevných tropických ryb.

Další aktivitou, kterou si můžete naplánovat, je projížďka na koloběžkách nebo na koni. Pokud máte rádi adrenalin, můžete se svést na padáku za lodí. Pokud však preferujete klidnější aktivity, můžete se projet na výletní lodi. Během této plavby se můžete potápět, šnorchlovat a pozorovat želvy, rejnoky a mnoho dalších zvířat.

Kde se ubytovat na pláži Runaway Bay?

Pro ubytování v blízkosti pláže Runaway Bay je vhodné vybrat si například Five Islands village - oblast, která se nachází nedaleko od pláže. Tam můžete najít hotely a bungalovy, které nabízejí přímý vstup na pláž Runaway Bay.

Další možností je využít nabídky ubytování v blízkosti hlavního města St. John’s. Tam můžete najít širokou nabídku hotelů a bytových komplexů s pohodlným přístupem k pláži Runaway Bay a mnoha dalším aktivitám.

Jak se dostat na ostrov Antigua?

Letiště V.C. Bird International Airport se nachází přibližně 8 kilometrů jižně od hlavního města St. John’s. Na ostrově existuje mnoho leteckých společností, které k němu létají přímými lety z různých destinací v USA, Kanadě a Evropě.

Takže pokud hledáte krásnou pláž, nepřebernou nabídku aktivit a klidné místo k odpočinku, neváhejte a navštivte pláž Runaway Bay na Antigu a Barbuda!


Letenka Antigua a Barbuda Runaway Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě ostrovní země v Karibiku, které lákají turisty z celého světa svými krásnými plážemi, tyrkysovým mořem a tropickým klimatem. Mezi mnoha místy, která stojí za návštěvu, patří také Runaway Bay na ostrově Antigua.

Runaway Bay leží na severovýchodním pobřeží ostrova a je oblíbeným cílem turistů, kteří si chtějí užít klidné a relaxační dovolené v tropickém prostředí. Jedná se o území, které má velmi hezkou pláž, na které se dá slunit a koupat se v moři. Kromě toho je zde také mnoho vodních sportů, jako jsou šnorchlování, potápění a plavání s delfíny.

Pokud se rozhodnete navštívit Runaway Bay, budete potřebovat letenku do Antiguy a Barbudy. Nejlepší cestou je letadlem z Evropy, nebo z USA, přičemž z evropských letišť létají letadla například z Londýna, Frankfurtu nebo Paříže. Let trvá zhruba 9 hodin.

Antigua a Barbuda mají dva mezinárodní letiště, a to letiště V. C. Bird International Airport a letiště Codrington. V. C. Bird International Airport se nachází na Antigui a je hlavní bránou do země, zatímco letiště Codrington leží na ostrově Barbuda.

Pokud se rozhodnete letět do Antiguy a Barbudy Runaway Bay, může být nejlepší volbou najít si letenku přes cestovní kancelář nebo online službu, která vám pomůže najít nejlevnější letenky a nejlepší nabídky. Důležité je vedle ceny zvážit také letový řád a přestupy, aby byla vaše cesta pohodlná.

V Antigue a Barbudě se nachází mnoho krásných a zajímavých míst k návštěvě, nejen pláže a letoviska, ale také historické památky a přírodní krásy. Pokud se rozhodnete navštívit Runaway Bay, můžete se těšit na klidnou a pohodovou dovolenou v tropickém prostředí.


Ubytování Antigua a Barbuda Runaway Bay


Antigua a Barbuda jsou dvě malebné karibské ostrovy, které se nacházejí v Malých Antilách. Tyto ostrovy jsou obklopeny azurovým mořem a nabízejí nejen nádherné pláže, ale také bohatou historii a kulturální dědictví. Pokud plánujete dovolenou v Antigua a Barbuda, určitě byste měli zvážit ubytování v oblasti Runaway Bay.

Runaway Bay je jedinečná lokalita, která se nachází na západním pobřeží Antiguy. Tato oblast se vyznačuje krásnými plážemi s bílým pískem a tyrkysovými vodami Karibiku. Pokud máte rádi vodní sporty, jako jsou šnorchlování nebo potápění, najdete v této oblasti mnoho možností k využití těchto aktivit.

Pokud hledáte luxusní ubytování, můžete zvolit některý z místních hotelů, jako je například Pineapple Beach Club nebo Hawksbill by rex resorts. Tyto hotely nabízejí komfortní pokoje s impozantními výhledy na oceán a nabízejí širokou nabídku přepychových služeb, jako jsou restaurace, bary, bazény, wellness centra a další.

Pokud však hledáte více soukromí a klidu, můžete zvolit pronájem nějakého z domů, apartmánů nebo vil, které jsou v této oblasti k dispozici. Tyto nemovitosti jsou většinou krásně zařízeny a nabízejí plně vybavené kuchyně, soukromé terasy a bazény.

Přestože Runaway Bay není velkou turistickou destinací, najdete zde několik restaurací, kaváren a obchodů s místními suvenýry. Pokud byste však rádi ochutnali něco tradičního, doporučujeme navštívit některou z přilehlých vesnic, kde najdete autentické karibské lahůdky a speciality.

Pro ty, kteří chtějí poznat více o historii a kultuře Antiguy a Barbody, je tu mnoho příležitostí k návštěvě historických památek a muzeí. Například na ostrově Antigua se nachází Nelson's Dockyard, který byl postaven britskými námořníky v 18. století. Tento přístav byl v minulosti klíčovým bodem pro obranu britských zájmů v Karibiku.

Celkově lze říci, že ubytování v oblasti Runaway Bay může poskytnout dokonalou kombinaci odpočinku, dobrodružstev a kultury. Pokud hledáte dovolenou, která vám umožní zrelaxovat a zároveň objevit něco nového, Antigua a Barbuda jsou ideálním místem pro vás.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky