Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Burkina Faso Pů Game Reserve

Ubytování Burkina Faso Pů Game Reserve


Burkina Faso Pů Game Reserve je jedna z nejvýznamnějších rezervací v Burkině Faso a celé západní Africe. Nachází se v jihovýchodní části země, na území obcí Pama a Gounghin.

Rezervace byla založena v roce 1977 a rozkládá se na ploše 1650 km². Je domovem mnoha druhů zvířat, včetně slonů, nosorožců, buvolů, levhartů, gepardů a mnoha druhů primátů, jako jsou opice patas, běločelé a guerézy.

Pro turisty rezervace nabízí možnost ubytování v jednoduchých chatkách a stanových táboře. Všechny chatky jsou vybaveny jednoduchým nábytkem a mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. V táboře lze pronajmout i stany, které jsou vybaveny jednoduchým matracemi. Všechny chatky a stany mají výhled na savany v okolí.

V rámci pobytu v Burkina Faso Pů Game Reserve si turisté mohou užít mnoho aktivit. Nabízí se game drive, kterým je možné pozorovat zvířata v přirozeném prostředí, ale také pěší túry s průvodcem. Pro ty, kteří mají rádi adrenalin, jsou k dispozici noční game drive a projížďky na koních.

V ceně ubytování je zahrnuta polopenze, což znamená snídani a večeři. Pokud turisté chtějí mít obědy zahrnuty také, mohou si je objednat předem za příplatek.

Pro turisty, kteří se chtějí odpočinout a zažít něco z Afriky, je Burkina Faso Pů Game Reserve skvělou volbou. Rezervace nabízí spojení s přírodou, bohatství afrického života a unikátní zážitek ze života v divočině. Ubytování je jednoduché, ale plně dostačující pro to, aby se turisté mohli plně soustředit na zážitky v přírodě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Burkina Faso Pů Game Reserve


Dotaz: Co je Burkina Faso Pů Game Reserve?
Odpověď: Burkina Faso Pů Game Reserve je chráněná oblast v Burkina Faso, kde žijí divoká zvířata, jako jsou sloni, lvi, buvoli a další.

Dotaz: Jaký je rozloha Burkina Faso Pů Game Reserve?
Odpověď: Rozloha Burkina Faso Pů Game Reserve je přibližně 1 200 km².

Dotaz: Jak se do Burkina Faso Pů Game Reserve dostanu?
Odpověď: K Burkina Faso Pů Game Reserve se lze dostat autem nebo místním dopravním prostředkem. Nejlepší způsob je však použít služby místní cestovní kanceláře.

Dotaz: Co zde můžu dělat?
Odpověď: V Burkina Faso Pů Game Reserve si můžete užít pozorování divokých zvířat, turistiku, pikniky a další aktivity v přírodě.

Dotaz: Kdy je nejlepší čas na návštěvu Burkina Faso Pů Game Reserve?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu je od prosince do března, kdy je v této oblasti suché období.

Dotaz: Co si mám zabalit, když se chystám do Burkina Faso Pů Game Reserve?
Odpověď: Doporučujeme si zabalit pevnou obuv, ochranný sprej proti hmyzu, klobouk nebo čepici, sluneční brýle a dostatečné množství vody a potravin.

Dotaz: Jak se musím chovat při pozorování divokých zvířat v Burkina Faso Pů Game Reserve?
Odpověď: Je důležité respektovat přírodní prostředí a zvířata a nepřibližovat se k nim příliš blízko. Bezpečnostní pravidla a pokyny místních průvodců musí být opakována. Je taktéž vhodné používat fotoaparáty s hlukem nebo hlasitý chování, aby nedošlo k rušení v přírodním prostředí.


Počasí Burkina Faso Pů Game Reserve


Burkina Faso Pů Game Reserve se nachází v západní Africe a nabízí úžasnou možnost pro turisty a milovníky přírody, aby si užili krásy divokého světa a jejího fauna a flóry. Stejně jako v mnoha jiných afrických zemích se i zde může počasí lišit v závislosti na ročním období.

V Burkina Faso jsou dvě hlavní sezóny - suchá a deštivá. Suchá sezóna trvá od listopadu do března a může být velmi horká a suchá. Teploty mohou dosáhnout až 40 stupňů Celsia a terén a zvířata obývající oblast může být poznamenány nedostatkem vody. Toto období se také může zdát nejlepší dobou pro pozorování zvířat, protože jsou soustředěni kolem mála vody, která jim zbývá. Výhodou suché sezóny je méně komárů a nižší riziko malárie.

Deštivá sezóna v Burkina Faso trvá od dubna do října a může být často charakterizována jako tropický monzunový klima s vyšší vlhkostí. Většina deštivých srážek padá v červenci a srpnu. Období vodopádů může být fascinující pro turisty, kteří jsou ochotni riskovat podmáčené cesty, aby mohli vidět mnoho zvířat. Toto období může být však obtížnější pro pozorování zvířat, protože jsou zvířata rozptýlená po oblasti a mimo dosah turistů.

Celkově platí, že nejlepším časem pro návštěvu Burkina Faso a poznání krás Pů Game Reserve závisí na zájmů turisty. Pokud se chcete soustředit na pozorování zvířat, pak může být suchá sezóna nejlepší volbou. Pokud máte zájem o exotické rostliny a deštné pralesy, pak je deštivá sezóna správnou volbou. V každém případě se však připravte na teplé a vlhké počasí a zabalte si vhodné oblečení a spoustu náplně na vaší kameru.


Dovolená Burkina Faso Pů Game Reserve


Burkina Faso není první země, která vás napadne při plánování dovolené, ale pro ty, kteří hledají autentickou africkou zkušenost, je to skvělé místo k návštěvě. A mezi všemi turistickými atrakcemi země by se Pů Game Reserve měla nacházet na vašem seznamu míst k návštěvě.

Pů Game Reserve se nachází v jihozápadním Burkina Faso a je domovem pro mnoho druhů zvířat, včetně slonů, levhartů, hyen, krokodýlů a mnoho dalších. Ale co Pů Game Reserve dělá tak speciálním? Jedná se o unikátní příležitost pro turisty, kteří chtějí navštívit méně známé místo Afriky a ochutnat kus opravdové divočiny.

Během návštěvy Pů Game Reserve se můžete připojit k průvodcům, kteří vás provedou parkem a ukážou vám zvířata, rostliny a další přírodní krásy. Průvodci jsou velmi zkušení a mají většinou místní znalosti, takže vám mohou poskytnout mnoho informací o oblasti.

Pů Game Reserve je také skvělým místem pro pozorování ptáků. Zde se nachází mnoho druhů, jako jsou například pelikáni, pelikán bílý a marabu africký. Navíc je park také domovem pro různé druhy opic, včetně zelených opic a patasů.

Pro turisty, kteří si chtějí užít větší dobrodružství, je možné několik dní přenocovat v parku. Byly zde postaveny kempy, kde si můžete postavit stan a na vlastní oči vidět nezapomenutelné africké západy slunce a rána.

Kromě toho má park v blízkosti i tradiční vesnice, kde můžete zažít místní život a ráno pozorovat průchod dobytka.

Cesta do Burkina Faso a Pů Game Reserve může být náročná, ale pro ty, kteří chtějí zažít něco nezapomenutelného, stojí to určitě za to. A navíc během návštěvy Pů Game Reserve podpoříte místní komunitu, což je vždy skvělé.

V závěru lze hodnotit Burkina Faso jako cestu pro dobrodruhy, kteří hledají něco mimo turistické trasy a chtějí se podívat pod hladinu země. Pů Game Reserve je ideální místem pro milovníky přírody, kteří chtějí vidět více než jen safari, a chtějí zažít africkou divočinu v plné kráse.


Letenka Burkina Faso Pů Game Reserve


Burkina Faso Pů Game Reserve: Země s ohromujícími přírodními krásami

Burkina Faso je země v Západní Africe, která je známá svou neuvěřitelnou přírodní krásou. Mezi nejvýznamnější přírodní rezervace v této oblasti patří Burkina Faso Pů Game Reserve, což je jedna z největších chráněných oblastí v zemi.

Burkina Faso Pů Game Reserve se nachází na severozápadě země v oblasti Sahelu, která je známá svými vysokými teplotami a suchem. Rezervace byla založena v roce 1966 a je rozkládá na ploše více než 14 000 km². Tato oblast je útočištěm pro mnoho druhů savců, jako jsou hroši, krokodýli, buvoli, sloni, lvi, leopardi a řada dalších.

Rezervace je domovem pro několik endemických druhů, které se vyskytují pouze v této oblasti. Mezi tyto druhy patří například pukú antilopa, savana slon, přímorožci, pštrosy, buvoli a hroši. Díky ochraně, kterou tato oblast poskytuje, se mnoho druhů zvířat opět začalo množit a jejich populace se postupně zvyšuje.

Při návštěvě Burkina Faso Pů Game Reserve se můžete těšit na neuvěřitelný zážitek, když budete pozorovat zvířata v přirozeném prostředí. Rezervace nabízí různé možnosti safari včetně pěších i motorových. Turisté mohou také navštívit místní vesnice v okolí, kde budou mít možnost seznámit se s místními kulturami a tradicemi.

Při plánování návštěvy Burkina Faso Pů Game Reserve je důležité si uvědomit, že jde o oblast s omezeným přístupem. Je nutné si zajistit povolení předem a mít k dispozici odborného průvodce. Dále je nutno dbát na bezpečnost, vzhledem k tomu, že se jedná o oblast s vysokou mírou kriminality.

Kromě toho, že je Burkina Faso Pů Game Reserve místem s úžasnou přírodní krásou, také pomáhá udržovat biologickou rozmanitost této oblasti. Díky ochraně, kterou poskytuje, mohou zvířata a rostlinstvo v této oblasti nadále prosperovat a nepodléhat negativním vlivům environmentálních faktorů.

Pokud hledáte místní dobrodružství, navštivte Burkina Faso Pů Game Reserve a objevte krásy této oblasti. Je to zážitek, který jistě nikdy nezapomenete.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky