Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Japonsko Otaru

Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Otaru


Q: Jaká je nejlepší čas návštěvy Otaru v Japonsku?
A: Nejlepší čas pro návštěvu Otaru je od července do srpna. Toto období je slavné díky festivalům a japonským oslavám.

Q: Jaké jsou vstupenky do Otaru Aquarium?
A: Vstupenky do Otaru Aquarium stojí pro dospělé asi 2000 japonských jenů (v přepočtu přibližně 450 CZK) a pro děti kolem 1000 japonských jenů (cca 225 CZK).

Q: Kde je nejlepší místo pro sledování rybolovu v Otaru?
A: Nejlepší místo pro sledování rybolovu v Otaru je v blízkosti Otaru molo nebo v blízkosti rybí tržnice. K dispozici je několik turistických lodí, které nabízejí atraktivní nabídky na rybolov.

Q: Jaká je nejlepší doprava z letiště Chitose do Otaru?
A: Nejlepší doprava z letiště Chitose do Otaru je vlakem. Cesta vlakem trvá asi 70 minut a vlaková zastávka je v blízkosti Otaru, takže není třeba hledat další dopravní prostředky.

Q: Jaké jsou nejlepší hotely v Otaru?
A: Mezi nejlepší hotely v Otaru patří Grand Otaru Hotel, Authent Hotel Otaru, Hotel Nord Otaru a Asari Classe Hotel.

Q: Kde se nachází nejlepší místo pro tradiční jídlo v Otaru?
A: Nejlepší místo pro tradiční jídlo v Otaru najdete na trhu ryb v Otaru. K dispozici je mnoho restaurací a stánků, kde si můžete vychutnat čerstvé a chutné ryby.

Q: Jaké jsou nejvýznamnější památky v Otaru?
A: Mezi nejvýznamnější památky v Otaru patří Otaru Canal, Otaru Music Box Museum, Tengu-no-yu Onsen a Otaru Aquarium.


Ubytování Japonsko Otaru


Otaru je město na severu Japonska, které leží zhruba 30 km západně od Sappora, hlavního města regionu Hokkaidó. Je to oblíbené turistické centrum s neuvěřitelným kulturním dědictvím a krásnou přírodou. Pokud hledáte ubytování v této oblasti, máte mnoho možností.

Nejlépe se ubytovat v samotném centru Otaru. Najdete zde mnoho hotelů v centru města, kde se nachází mnoho turistických atrakcí, jako jsou rybářské přístavy, stará tramvajová trať, trh s rybami nebo Muzeum hranolů. Mnoho hotelů nabízí výhled na moře nebo na přístav, což může být velmi romantické.

Pokud hledáte levnější variantu, zkuste ubytování v hostelu. Otaru má několik hostelů, které nabízí základní, ale pohodlné ubytování za rozumné ceny. Hostely jsou také skvělé pro cestovatele, kteří rádi potkávají nové lidi a sdílejí své zážitky.

Pokud hledáte luxusní ubytování, můžete si zarezervovat pobyt v jednom z mnoha ryokanů v Otaru. Ryokany jsou tradiční japonské hotely, které nabízejí pohodlné ubytování s tradičními japonskými pokoji a vířivkami. Tyto hotely jsou obvykle dražší, ale nabízejí neuvěřitelné pohodlí a jedinečnou atmosféru.

Další možností ubytování jsou apartmány nebo Airbnb. Pokud chcete mít vlastní prostor a vařit si vlastní jídlo, může být tento typ ubytování pro vás velmi vhodný. V Otaru najdete mnoho apartmánů v centru města, ale také v klidnějších oblastech.

Při hledání ubytování v Otaru byste měli zvážit své požadavky na umístění, cenu a typ ubytování. Pokud hledáte romantické místo s výhledem na moře, mohou být hotely v centru města nejlepší volbou. Pokud hledáte levnější variantu, zkuste ubytování v hostelu nebo Airbnb. A pokud hledáte tradiční japonský zážitek, vyberte si jeden z mnoha ryokanů v Otaru.

Každopádně budete v Otaru mít nezapomenutelný zážitek. Toto město je plné kultury, umění a krásné přírody, takže si určitě najdete řadu zajímavých věcí k prozkoumání během svého pobytu.


Počasí Japonsko Otaru


Otaru se nachází ve střední části ostrova Hokkaidó v Japonsku a je známý svými malebnými uličkami, kanály a historickým přístavem. Když ale přijedete do Otaru během zimních měsíců, zjistíte, že se město stává jednou z nejkrásnějších zimních scenérií v Japonsku.

V Otaru během zimy se očekává velmi chladné a sněhové klima. Jako většina oblastí v Hokkaidó, zimní měsíce od prosince do února jsou extrémně chladné. Minimální teploty ve dne se pohybují kolem -4 až -9 stupňů Celsia, s maximy většinou kolem nuly. Mezi prosincem a březnem padá v průměru 2 až 3 metry sněhu, takže určitě si vezměte teplé oblečení a boty, aby vás zima nezaskočila.

Díky tomu, že Otaru se nachází na pobřeží Japonského moře, zde mohou přicházet bouřky a silné vítry. Pokud se vracíte po pěší cestě kolem kanálů, může být studený vítr extrémně chladný, takže si vezměte spoustu vrstev oblečení. Nicméně, i když je počasí chladné a sněžné, uvidíte mnoho turistů, kteří přicházejí k vidění zdobení vánočních výloh v obchodech a mnoha světelných dekorací, které jim dodávají kouzlo.

Kvůli nejsilnějším sněhovým bouřím v Otaru, mohou pohlednice rozparcelovat sloupky a křídla mohou usínat pod váhou sněhu. Pokud jste fanoušci sněhu, určitě si tuto scenérii užijete, ale být na tomto místě zase příliš mnoho dní může způsobit depresi způsobenou sezónním afektivním poruchou (SAD).

Celkově je Otaru v zimě jedním z nejkrásnějších míst v Japonsku a určitě ho stojí za to navštívit. Nicméně se ujistěte, že kromě teplého oblečení máte s sebou také ochranné brýle, nějaký repelent proti mrazu a ochranný klobouk kvůli ostrému slunci odrážejícímu se od sněhu.


Dovolená Japonsko Otaru


Pokud se chystáte na dovolenou v Asii, Japonsko je země, která by rozhodně neměla chybět ve vašem itineráři. Tato země nabízí neuvěřitelné množství atrakcí a unikátních kulturních zážitků. Mezi populární turistické destinace patří například hlavní město Tokio, historické město Kyoto nebo Hirošima, které je sice proslulé tragickou minulostí, ale dnes je to dynamické město plné života.

Avšak, pokud hledáte něco méně turisticky přeplněného a snad i tajemného, můžete zvážit návštěvu malého městečka jménem Otaru. Tento klenot nacházející se na severním ostrově Hokkaidó nabízí svým návštěvníkům překrásnou atmosféru, romantické uličky a kulinární památky.

Otaru, podobně jako mnoho dalších japonských měst, má velmi bohatou historii. Spojeno s historií Otaru je poměrně závažná doba z období Meidži, během níž bylo Japonsko nuceno plnit své expanzionistické ambice na půdě Koreje a Číny. To se samozřejmě odráželo i v Otaru, které bylo jeden z nejvýznamnějších přístavních měst v tomto období.

Dnes je však Otaru především romantickým a malebným městečkem, které je ideální pro ty, kteří se chtějí trochu zklidnit a vychutnat si jednoduchosti života. Městečko je plné nádherných kaváren a restaurací a nabízí návštěvníkům možnost ochutnat některé z nejlepších ryb v Japonsku.

Kromě toho, Otaru je také domovem mnoha tradičních zámků a chrámů, které jsou vynikajícími příklady starodávné japonské architektury. Mezi nejpopulárnější lokality v Otaru patří místní středověký hrad, japonská chrámy a také přístavní kanál, jenž dodává městečku romantickou atmosféru.

Zkrátka, pokud hledáte něco méně turisticky přeplněného a chcete zažít opravdové japonské kouzlo, Otaru je tu pro vás. Jde o malebné město s bohatou historií, skvělou kuchyní a nádhernými scénickými výhledy na okolní horstva a pobřeží. Určitě se sem vydejte na své příští dovolené a nechte se unést kouzlem tohoto skrytého klenotu.


Letenka Japonsko Otaru


Letenka do Japonska je jednou z nejatraktivnějších nabídek pro cestovatele z celého světa. Japonsko je země s neuvěřitelnou kulturou, krásnou přírodou a moderními technologiemi. Jedním z nejkrásnějších měst v Japonsku je Otaru, což je přístavní město na severním ostrově Hokkaidó.

Letenky do Otaru jsou poměrně dostupné a nabízejí cestovatelům skvělý zážitek. Otaru je známý svými tradičními kanály, které jsou obklopeny krásnou historickou architekturou. Navštívit můžete muzeum skla, kde se dozvíte více o tradičním japonském umění výroby skla.

Jedním z největších lákadel Otaru jsou jeho trhy s mořskými plody. Tyto trhy nabízejí nejlepší čerstvé ryby, krevety a kraby, které si můžete ochutnat. Otaru je také známý svými festivaly, jako například Snow Light Path Festival, během kterého jsou uprostřed města rozmístěné pozoruhodné světelné instalace a sněhové sochy.

Otaru se nachází v blízkosti hory Tengu-yama, která nabízí nádherné výhledy na celé město. Můžete si sem zajít na krátký výlet a užít si krásný výhled na okolní krajinu.

Letenky do Otaru jsou nejlepší koupí během jarního nebo letního období, kdy se teploty zvyšují a užijete si perfektní počasí pro prozkoumání města. Návštěva Otaru je skvělý zážitek pro každého, kdo má rád přírodu, historii a tradiční japonskou kuchyni.

Pokud jste přemýšleli, kam se podívat na další dovolenou, Otaru je rozhodně jednou z možností, kterou byste měli zvážit. A pokud se rozhodnete jet, nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, abyste mohli zaznamenat ty nezapomenutelné momenty, které vám bude Otaru nabízet.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky