Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Německo Düsseldorf

Ubytování Německo Düsseldorf


Německo, krajina s bohatou historií a kultuře, je jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací na světě. Jedním z populárních měst této země je Düsseldorf, známý svým módním průmyslem, vynikající gastronomií a živým nočním životem. Pokud tedy hledáte ubytování v Düsseldorfu, máte několik možností.

Hotelové ubytování

V Düsseldorfu najdete řadu hotelů, které nabízejí různé úrovně luxusu a pohodlí. Pokud máte rádi luxusní ubytování, můžete se rozhodnout pro pětihvězdičkové hotely, jako například InterContinental, Hyatt Regency nebo Breidenbacher Hof. Tyto hotely nabízejí elegantní pokoje, wellness centra a restaurace s michelinskými hvězdami.

Pro ty, kteří preferují levnější možnosti, jsou k dispozici tříhvězdičkové hotely, jako například Mercure Hotel Düsseldorf City Center, Holiday Inn Express Düsseldorf – City North nebo Hotel Imperial. Tyto hotely nabízejí základní pokojové vybavení za příznivější ceny.

Apartmány

Pokud hledáte více soukromí a svobody, můžete si pronajmout apartmán. V Düsseldorfu je mnoho agentur, které nabízejí krátkodobé pronájmy apartmánů, jako například Wimdu, Airbnb nebo Homelike. Tyto apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Nabízejí větší prostor než hotelové pokoje a často jsou vybaveny kuchyněmi, takže si můžete připravit vlastní jídlo.

Hostely

Pro cestovatele s menším rozpočtem jsou k dispozici hostely v Düsseldorfu. Tyto hostely nabízejí společné pokoje s oddělenými postelemi a společné sociální zařízení. Mnoho hostellů má také společné kuchyně a společenské místnosti, kde se můžete setkat s dalšími cestovateli. Mezi populární hostely v Düsseldorfu patří Backpackers Düsseldorf, Hostel Düsseldorf nebo A&O Düsseldorf Hauptbahnhof.

Bez ohledu na to, kterou možnost ubytování si zvolíte, Düsseldorf nabízí mnoho možností pro příjemný pobyt. S jeho kompaktním centrem a dobře fungující dopravou je snadné se dostat do všech částí města a objevit vše, co město nabízí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Německo Düsseldorf


1. Jak se dostanu z letiště do centra Düsseldorfu?
- Nejjednodušší možností je jet metrem (U-Bahn) z letiště do centra města. Existuje několik linek, v závislosti na vaší cílové stanici. Do centra se obvykle dostanete za 15-20 minut.

2. Jak se mohu dopravovat v Düsseldorfu?
- V Düsseldorfu jezdí autobusy, tramvaje a metro. Nejlepší způsob, jak se dopravovat po městě, závisí na vašich potřebách a cílech. Doporučujeme zakoupit si týdenní jízdenku, která vám umožní neomezené cestování.

3. Jaké jsou nejlepší místa k návštěvě v Düsseldorfu?
- Düsseldorfské historické centrum, kde se nachází známý trh s rybami, je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v Düsseldorfu. Dalšími oblíbenými místy jsou promenáda na břehu Rýna, muzeum moderního umění K21 a Kaiserswerth, který je pokládán za jedno z nejromantičtějších míst v zemi.

4. Kde se dají nakoupit nejlepší suvenýry v Düsseldorfu?
- V Düsseldorfu se dají koupit různé suvenýry jako jsou například lahve domácího piva, tradiční keramické talíře, šperky a kožené výrobky. K nejlepším oblastem pro nákup patří například historické centrum, oblast Königsallee nebo obchodní centrum Schadow Arkaden.

5. Jaké jsou nejlepší místa k jídlu v Düsseldorfu?
- Düsseldorfská kuchyně je známá pro své chutné klobásy, pivo a Rakouské knedlíky. Nejlepší místa k jídlu jsou gastro-pub St. Sebastianus, restaurace Brauerei im Füchschen (doporučujeme zkoušet jejich domácí pivo) a historický stánkový trh Carlsplatz Market.


Dovolená Německo Düsseldorf


Düsseldorf je město ležící na západě Německa, v blízkosti hranic s Nizozemskem a Belgií. Je to moderní a kosmopolitní město, které nabízí mnoho možností pro turisty, kteří chtějí strávit svou dovolenou v Německu.

Düsseldorf je známý svým příjemným až luxusním způsobem života a je domovem pro spoustu galerií, divadel, muzeí a uměleckých přehlídek. Město je také známé svou módní scénou, především díky místním modelkám a módním návrhářům. Navíc je to město, kde se každou rok koná světoznámá veselice Oktoberfest.

Pro turisty v Düsseldorfu se nabízí mnoho aktivit a zážitků. Na každém rohu města můžete najít skvělá restaurační zařízení, kavárny a bary. Kromě toho, město nabízí spoustu zábavních parků, bazénů a jiných sportovních a relaxačních zařízení.

Za první místo, které turisté navštěvují, se považuje nákupní centrum Kö. Toto obchodní centrum je naplněno mnoha obchody z celého světa, prostě každý obchod pro každý vkus.

Někdo by mohl říct, že to nejsou ty pravé atrakce, ale jeden z turistických tipů pro Düsseldorf je určitě navštívit Rheinturm. Toto věž je známá svým úžasným panoramatickým výhledem, který nabízí návštěvníkům krásné výhledy na okolní krajinu. Navíc si turisté mohou vychutnat zároveň i výborné jídlo v restauraci s pohledem na město.

Dalším tipem na výlet v Düsseldorfu je návštěva místního pivovaru. Oni zde vyrábějí tradiční pivo z regionu a nabízejí i prohlídky s degustací. To je jedinečný zážitek pro všechny milovníky piva.

Düsseldorf také nabízí mnoho příjemných míst k procházkám, například procházka podél řeky Rýn. Tato promenáda nabízí krásné výhledy na město a vzdušné svěží prostředí. Pro milovníky přírody se nabízí i návštěva mnoha parků, kde si mohou turisté užít příjemné prostředí plné zeleně a klidu.

Pro ubytování pro turisty se nabízí mnoho možností, začínaje luxusními hotelovými komplexy a konče levnějšími hostely. Kromě toho, Düsseldorf je velmi dobře spojen s okolními městy a dalšími turistickými atrakcemi v celém Německu.

Je jasné, že návštěva Düsseldorfu, byť i krátkodobá, si každý turista užije. Město nabízí mnoho krásných míst k prozkoumání a mnoho zábavy, zcela určitě vás svým výhledem na život zaujme.


Letenka Německo Düsseldorf


Letenky do Düsseldorfu lze zakoupit snadno a pohodlně přes internet. Düsseldorf je jedním z největších a nejvýznamnějších měst Německa, a to zejména díky své poloze v srdci regionu Rýnského průmyslového trojúhelníku. Díky tomu zde najdete mnoho zajímavostí, které stojí za návštěvu.

Düsseldorfské letiště, Düsseldorf International Airport, je největším letištěm v Severním Porýní-Vestfálsku a třetím největším letištěm v Německu. V současné době přijímá lety z více než 170 letišť ve více než 50 zemích světa. Z Prahy do Düsseldorfu létají především nízkonákladové aerolinky, například Ryanair nebo Wizz Air. Let trvá zhruba 1,5 hodiny.

Po příletu do Düsseldorfu vás určitě zaujme místní historické centrum, které je lemováno historickými budovami a úzkými uličkami. Při procházce uličkami můžete vidět i řadu osobitých obchůdků a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Mezi nejvýznamnější památky patří různé muzea, místní katedrála a řada parků, které si můžete užít v případě, že máte rádi procházky přírodou.

Düsseldorf je také důležitým průmyslovým centrem. Váže se k němu řada velkých společností, jako např. Henkel, Metro nebo EON. Zároveň však může nabídnout i řadu kulturních aktivit, jako jsou například divadelní představení, koncerty nebo umělecké výstavy.

Navíc, Düsseldorf je také skvělým výchozím bodem pro výlety do okolního regionu Porýní a Mosely, kde najdete mnoho dalších krásných historických měst a atrakcí, jako je např. Koblenz, Kolín nad Rýnem nebo Bonn.

Celkově vzato, Düsseldorf je skvělým cílem pro ty, kdo hledají město s historickým centrem, bohatou kulturou i hospodářským potenciálem. Letenka do Düsseldorfu je tedy investicí do krásného zážitku, na který jistě nezapomenete.


Počasí Německo Düsseldorf


Düsseldorf je hlavním městem německého spolkového státu Severní Porýní-Vestfálsko. Město se nachází v západní části Německa a leží na břehu Rýna. Düsseldorf je známý svým historickým centrem, módními butiky a uměleckými galeriemi.

Počasí v Düsseldorfu je typické pro středoevropské klima s průměrnými ročními teplotami okolo 10°C. V zimě se teploty mohou snížit na -2°C, ale v létě se mohou dostat i na 30°C.

Nejde však jenom o teploty, které jsou důležité. Düsseldorf má také vysokou úroveň srážek, s průměrem kolem 796 mm srážek za rok. Největší množství srážek obvykle padne v červenci a srpnu.

V létě je Düsseldorf ideálním místem k procházkám po promenádě Rýna a užívání si slunce v parku Hofgarten. V zimě budou návštěvníci rádi, že mají možnost zimních sportů v největším vnitřním lyžařském středisku Evropy, které se nachází pouhých 30 minut jízdy od centra města.

Düsseldorf je také známý svojí slavnou karnevalovou sezonou, která začíná 11. listopadu a vrcholí v únoru s vysokými teplotami, hodně lidí a alkoholem. Toto festivalové období jistě nepotěší ty, kteří rádi tráví čas v klidu a pohodě.

Celkově lze tedy říci, že počasí v Düsseldorfu se může poměrně často stát nepředvídatelným, ale nezáleží na ročním období, vždy zde najdete něco zajímavého k podívání. Přijdete-li do Düsseldorfu, určitě se těšíte na krásné památky, módní butiky a lahodné pivo. Ale neuškodí, když se také podíváte na předpověď počasí a připravíte se na všechny případy.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky