Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Nový Zéland Lake Wanaka

Ubytování Nový Zéland Lake Wanaka


Nový Zéland je plný úchvatných přírodních krás, a jistě patří mezi nejkrásnější místa ostrova nádherné oblasti kolem jezera Wanaka, které se nachází v Otago na Jižním ostrově. Návštěva této oblasti je určitě nezapomenutelným zážitkem a pro ty, kdo si chtějí užít úchvatné přírodní scenérie v luxusním prostředí, existuje množství možností ubytování.

Když se řekne Wanaka, mnoho lidí si vybaví jeho průzračnou vodu, okouzlující tůně a hory, které se tyčí na obzoru. Pochopitelně, nejsou to jen nádherné scenérie, co láká turisty, kteří se zde rádi ubytují. Lake Wanaka nabízí také množství aktivit a zážitků, mezi které patří například rybaření, horolezectví nebo například pěší turistika v překrásném okolí.

Ubytování v této oblasti může být docela nákladné, ale cena se samozřejmě odvíjí od umístění a kvality ubytování. Většina turistů si zvolí luxusní hotely, které se nacházejí přímo u břehu Wanaka jezera. Tyto hotely nabízejí svým hostům nejen pohodlné pokoje, ale také prvotřídní služby a vysoce kvalitní zařízení, jako jsou spa, bazény nebo tenisové kurty. Další plus v tomto případě je to, že turisté se mohou těšit z překrásného výhledu na jezero a horstvo.

Kromě hotelů jsou samozřejmě k dispozici také další možnosti ubytování, jako jsou apartmány, byty nebo dokonce kempy. Tyto druhy ubytování jsou vhodnější pro turisty, kteří chtějí ušetřit nějaké peníze, ale zároveň chtějí zůstat na jednom z nejkrásnějších míst Nového Zélandu. Apartmány mají obvykle vlastní kuchyň, takže se mohou hosté rozhodnout, zda si připraví své jídlo sami či využijí místní restaurace. Pokud se však rozhodnou stravovat v kempu, je to samozřejmě možné také. Zde najdete výhodné řešení pro ty, kteří chtějí strávit více času venku a užít si přírodu. Kempy jsou nejlevnějším řešením, pokud se tedy chcete ubytovat v této oblasti, ale nechcete utratit mnoho peněz.

Výsledky jsou jasné, a to jakékoli možnosti ubytování na Novém Zélandu jsou úchvatné a inspirativní. Jen tak málo míst po celém světě se může pochlubit tak krásnou přírodou, jako je tato oblast v okolí Wanaka. Protože úroveň služeb je vysoká, očekávejte, že jakýkoli typ ubytování je dobrý a bude vám poskytovat vysokou úroveň komfortu. Ether jako hotel, apartmán, byt či kemp. Pokud si tedy vyberete Wanaku pro vaše cestování, rozhodně nebudete litovat a naopak si odnesete mnoho krásných zážitků.


Dovolená Nový Zéland Lake Wanaka


Nový Zéland je země neuvěřitelné krásy a rozmanitosti. Kromě svých nádherných scenérií, je také populární pro dovolené, zejména pro milovníky přírody, kteří hledají skutečné dobrodružství. Jedním z nejvíce navštěvovaných míst, je akvamarínové jezero Wanaka, které se nachází v jižním Ústí Jihoostrovního ostrova.

Lake Wanaka je tvořeno ledovcovou vodou, která odlesňuje okolní kopce. Okolí jezera Wanaka nabízí nádherné scenérie, které v sobě spojují hory, vodu a zeleň, což vede k úžasným pohledům a fotografiím. Pro ty, kteří hledají klid, je zde mnoho koutů, kde se mohou úplně sami zrelaxovat, nebo se nechat unášet jejími vodami.

Jezero Wanaka je také populární pro různé vodní aktivity jako například je kanoistika, paddleboarding, plachtění a jízdu na jetovek. Lidé sem také jezdí rybařit, nebo si kurz dokonce vyzkoušet v nočním rybolovu. Pro tuto činnost je nejlepší jaro a podzim, kdy je rybolov nejlepší.

Pro turisty, kteří chtějí projít krajinou v okolí jezera, existují různé turistické trasy a stezky. Turisté se mohou procházet po měkkých trávách, projít se do lesů, nebo se vydat na horské trasy, až na vrcholky hor, odkud se otevřou úchvatné pohledy na celý region. Na vrcholech hor si turisté mohou rozložit piknikový košík a užít si výhledy na všech stranách.

Pokud jezdíte na Nový Zéland, nemůžete si nechat ujít krásy, které nabízí jezero Wanaka a jeho okolí. Tento unikátní kout světa, který nabízí spoustu zajímavých aktivit, rozhodně stojí za to navštívit a prožít tam nezapomenutelnou dovolenou.


Počasí Nový Zéland Lake Wanaka


Nový Zéland je země, která je známá svým neuvěřitelně krásným přírodním prostředím. Jedním z nejkrásnějších a nejvíce vyhledávaných míst na Novém Zélandu je Lake Wanaka. Tento nádherný jezero se nachází na jižním ostrově, asi 1,5 hodiny jízdy od největšího města na jižním ostrově, Queenstown.

Lake Wanaka je druhé největší jezero na jižním ostrově Nového Zélandu, na pobřeží nacházející se malé město Wanaka. Je obklopen krásnými horami, které mu dodávají nádhernou kulisu. Jezero Wanaka je populární mezi turisty i místními obyvateli, kteří si sem přicházejí odpočinout a užít si přírodu.

Počasí v oblasti Lake Wanaka je celkově velmi příjemné. V letních měsících (prosinec až únor) je teplota v průměru okolo 22 stupňů Celsia, ale může dosáhnout až 30 stupňů Celsia. V zimních měsících (červenec až srpen) je průměrná teplota okolo 6 stupňů Celsia, ale může být mnohem chladněji, zejména v noci.

V letních měsících můžete v jezeře Wanaka plavat, rybařit, vodní lyžovat, kajakovat nebo prostě užívat slunce na pláži. V zimě se oblast Lake Wanaka přeměňuje na ráj pro lyžaře a snowboardisty, kteří zde najdou několik skvělých středisek. Například středisko Treble Cone je jedním z největších lyžařských středisek v oblasti Wanaka.

Mimo turistickou sezónu je oblast Lake Wanaka klidnější a klidnější, ale stále obklopená tím samým úchvatným scenériem. Pokud hledáte místo, kde se můžete odpočinout a užít si přírodu, je Lake Wanaka tou správnou volbou. Příroda zde nabízí nekonečné možnosti pro pěší turistiku, cykloturistiku, rybaření a další outdoorové aktivity.

Kromě své krásy, poskytuje Lake Wanaka také útočiště pro mnoho ohrožených druhů zvířat, jako jsou tučňáci malí a kormoráni malí, kteří zde hnízdí. Pokud jste milovníkem přírody, nechte si procházku kolem jezera Wanaka zpříjemnit pozorováním stanovišť divokých zvířat.

Zkrátka, Lake Wanaka je úchvatná destinace, která nabízí krásnou přírodu a mnoho outdoorových aktivit. Bezpochyby stojí za to navštívit a prozkoumat tuto krásnou oblast Nového Zélandu.


Letenka Nový Zéland Lake Wanaka


Letenka Nový Zéland - Lake Wanaka: objevte nejkrásnější scenérie Jižního ostrova

Jižní ostrov Nového Zélandu je plný úchvatných scenérií přírodní krásy. Mezi nejoblíbenější turistické cíle patří jezero Wanaka, které přitahuje turisty z celého světa. Pokud se chystáte na dovolenou na Nový Zéland, neváhejte vyzkoušet letenky do Wanaky a zažít nezapomenutelnou dovolenou.

Lake Wanaka se nachází na jižním konci Jižního ostrova a je největším jezerem v oblasti Otago. Jezero patří k nejčistším jezerům na světě a je obklopeno nádhernou přírodou, která naprosto uchvátí každého návštěvníka. Wanaka je ideálním místem pro turisty, kteří se chtějí projít po krásných pěšinách, zasít dobrodružství, a získat nové zážitky.

Jezero Wanaka nabízí nádherné pláže, které jsou ideální pro slunění a opalování, ale také pro různé vodní sporty jako je například windsurfing, kajak, nebo paddleboarding. Navíc se zde můžete potápět a pozorovat nádherné korálové útesy a chodit na ryby.

Pokud preferujete pěší turistiku, pak si určitě doděláte chutný kousek. Okolí jezera Wanaka nabízí řadu turistických tras, které si můžete projít, a přitom se kochat nádhernými scenériemi, které Vás jistě okouzlí. Pro milovníky vysokohorských túr je tu nejoblíbenější cesta na Roy's Peak, ale také poklidnější túry, které vedou ke krásným vodopádům, lesním oblastem a k zástavbě, která nabízí nádherné historické budovy s neoklasicistní architekturou.

Jezero Wanaka je také ideálním místem pro winter sporty v zimních měsících. V blízkosti města Wanaka se nachází dvě nejlepší skiareály: Treble Cone a Cardrona. Na těchto místech čekají na návštěvníky spuštěné sjezdovky, snowboard parky, a lyžníci si tu rozhodně přijdou na své.

Novozélandská kuchyně je rovněž skvělá a ve Wanace najdete mnoho kaváren a restaurací, které se specializují na vynikající kávu, tradiční pokrmy a ovocný džus. Kromě toho můžete ochutnat mistrovské pivo, barevný víno nebo kvalitní gin novozélandské výroby.

Pokud hledáte nezapomenutelné dobrodružství a zážitek, který Vám vryl do paměti, pak určitě vyrazte do Wanaky a prožijte jedinečné zážitky na Novém Zélandu. Vyberte si letenku do Wanaky a dejte se na cestu tam, kde se setkávají nádherné přírodní scenérie, adrenalinové sporty a kulinářské zážitky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Nový Zéland Lake Wanaka


1. Jak se dostanu k jezeru Wanaka?
- K jezeru se lze dostat autem, autobusem, taxíkem či letadlem.

2. Na jaké aktivity jsou v oblasti jezera Wanaka k dispozici?
- K dispozici je mnoho outdoorových aktivit, např. turistika, kajakování, plavání, windsurfing, lyžování, snowboarding, jízda na koni či golf.

3. Existují v oblasti jezera Wanaka nějaké zajímavé turistické atrakce?
- Ano, v oblasti jezera Wanaka se nachází řada zajímavých turistických atrakcí, včetně Puzzling World a Wanaka Transport & Toy Museum.

4. Jaký je nejlepší čas na návštěvu jezera Wanaka?
- Nejlepší doba na návštěvu jezera Wanaka je mezi listopadem a dubnem, kdy je zde největší počet slunečných dní a turistická sezóna je méně rušná.

5. Kde se dá v oblasti jezera Wanaka najíst?
- V oblasti jezera Wanaka se nachází mnoho restaurací, bister, kaváren a hospod, které nabízejí různé druhy jídel. Mezi oblíbené patří například Lake Bar & Brasserie, The Big Fig a Kai Whakapai.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky