Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Nový Zéland The Remarkables

Počasí Nový Zéland The Remarkables


Nechte se unést krásnou přírodou, kterou nabízí Nový Zéland a ve svých cestách zamířete k pohoří The Remarkables. To se nachází v jižním ostrově řetězce pohoří Otago. Každoročně zde turisté usilují o perfektní snímky hor a překrásné přírodní scenérie.

Kdy navštívit The Remarkables

Vyrazit se do pohoří The Remarkables lze po celý rok. Nicméně, nejlepší období pro turisty k jejich návštěvě je mezi červencem a zářím, kdy se zde nachází sněhová pokrývka a omezuje se přístup ke zpřístupnění některých oblastí.

V zimě lze tuto oblast navštívit pro lyžařské aktivity a ostatní zimní sporty. Pokud jste ale příznivcem dálkové turistiky, je vám k dispozici pohled na nádherné horské scenérie, stezky a velmi příjemné klima.

Proč navštívit The Remarkables?

Když už se rozhodnete navštívit The Remarkables, na co se připravit? Tady jsou některé z nejlepších aktivit, které můžete v regionu najít.

Lyžování

Když hory pokryje sníh, pokusí se mnoho turistů vstoupit do světa lyžařů. The Remarkables je jednou z nejlepších oblastí pro tuto zimní aktivitu. Sjezdovky jsou navrženy pro lyžaře všech úrovní a pro všechny žádostivé špičkových zážitků jsou k dispozici instruktoři, kteří vám nabídnou prožitek přizpůsobený vašim potřebám.

V letních měsících

Pokud se rozhodnete navštívit The Remarkables v letních měsících, nabízí se možnost turistiky v horách. Oblast má několik vysokohorských tras a pěšina, které mohou absolvovat turisté všech věkových kategorií a zkušeností. Vzhledem k přírodnímu krásy a nádherné scenérii není divu, že turisté sem pravidelně vrací.

Volného času

Pro všechny, kteří chtějí být užiteční, je tu také možnost dobrovolnické práce pro ochranu přírody a lesů. Pokud chcete podpořit přírodu a zpřístupnit ji pro další turisty, stačí se spojit s místními organizacemi, které zajišťují dobrovolnickou práci v oblasti.

Počasí v The Remarkables

V regionu The Remarkables panuje subtropické podnebí s mírnými podnebími v zimě a teplými v letních měsících.

Kolem 25 % dní v roce jsou deštivé a asi 41 % dnů přináší stinné nebo pod mrakem počasí. Průměrná teplota v létě je 19 °C - a v zimě je to okolo -3 °C. Nejlepší měsíce pro návštěvu The Remarkables jsou během července a srpna, kdy jsou zde nejlepší podmínky pro lyžování.

Stručně řečeno

Nový Zéland nabízí skvělé možnosti pro turisty, a zvláště pro ty, kteří se chtějí setkat s The Remarkables. V této oblasti se dá lyžovat, turistikovat, vykonávat dobrovolnickou práci nebo si jednoduše jen relaxovat a pozorovat krásnou přírodu. Nezáleží na tom, kdy se do této oblasti vypravíte, protože v Novém Zélandu panuje mírné podnebí po celý rok. Tak co se tedy vyplatí navštívit v The Remarkables? Všechno!


Nejčastější dotazy a odpovědi Nový Zéland The Remarkables


1) Jak se dostat na The Remarkables?
- Z Queenstownu se dá dojet autem, autobusem nebo taxíkem. Délka cesty je přibližně 45 minut.

2) Jsou na The Remarkables sjezdovky pro začátečníky?
- Ano, na The Remarkables jsou i sjezdovky pro začátečníky.

3) Jaká je sezóna na The Remarkables?
- Skissezóna začíná v červnu a končí v říjnu.

4) Kolik stojí skipas na The Remarkables?
- Ceny se liší podle sezóny a délky pobytu, ale v průměru se pohybují kolem 120 NZD na dospělou osobu za den.

5) Můžu si na The Remarkables pronajmout vybavení?
- Ano, na místě je možnost si pronajmout lyže nebo snowboard a další vybavení.

6) Je potřeba být zdravý a sportovně zdatný pro návštěvu The Remarkables?
- Ano, lyžování a snowboarding jsou náročné sporty, a proto je důležité být aspoň trochu sportovně zdatný a mít dostatečnou fyzičku.

7) Jaké jsou nejoblíbenější akce na The Remarkables?
- Nejoblíbenější akce jsou například noční lyžování, dětský lyžařský výcvik a off-piste lyžování.

8) Nabízí The Remarkables také ubytování?
- Ne, na The Remarkables není možnost ubytování, nicméně v blízkosti se nachází Queenstown s mnoha možnostmi ubytování.

9) Jaké jsou požadavky na vstup do Nového Zélandu?
- Aktuální informace o vstupu na Nový Zéland lze získat na oficiálních stránkách vlády Nového Zélandu.

10) Co dělat v okolí The Remarkables kromě lyžování?
- V okolí The Remarkables je mnoho turistických atrakcí, jako jsou například jetové lodě po řece Shotover, bungee jumping, skála na lezecké výstupy nebo projížďka po jezeře Wakatipu.


Letenka Nový Zéland The Remarkables


Nový Zéland patří mezi nejoblíbenější turistické destinace na světě. Země pobouřila svět svými nádhernými scenériemi, malebnými městy a velkolepými horami, jako jsou Alpy na jihozápadě a pohoří Remarkables na jižním ostrově. Pokud plánujete návštěvu této úchvatné destinace, letenka Nový Zéland The Remarkables by vám mohla nabídnout nezapomenutelné zážitky.

Letenka Nový Zéland The Remarkables poskytuje nejen snadné a bezproblémové cestování, ale také neuvěřitelné výhledy na horu Remarkables. Pohoří Remarkables je místem, kam přijíždí turisté ze všech koutů světa kvůli zimnímu sportu, včetně lyžování a snowboardingu. Zdejší kopce přitahují některé z nejlepších sjezdařů na světě a místní lyžařská střediska slouží jako tréninková základna pro mnoho olympijských vítězů.

Kromě zimních sportů si můžete také užít horské turistiky a sázet na kopci najdete mnoho známých turistických tras. Pokud si chcete užívat výhledů na nádhernou krajinu a zároveň se zapojit do adrenalinové aktivity, můžete se dokonce pokusit o sjezd na horských kolech.

Výlety na Remarkables se také staly neodmyslitelnou součástí mnoha filmových snímků, jako jsou trilogie Pán prstenů a Hobit, které se zde natáčely. Pokud se rozhodnete letět do Nového Zélandu, letenka Nový Zéland The Remarkables je skvělou volbou.

Sledujte kouzelnou atmosféru horských vrcholků s bílým sněhem pokrytým krajinou z letadla. Memorované vzory kopcovité krajiny vás určitě ohromí! Náhodně vykročte na trasy turistických cílů, ať už rybářství, golfu, gastronomického festivalu či jednoduché milování přírody, tj. horských vrcholů, národních parků a vodopádů.

Tento unikátní zážitek se vám bude vrytý do paměti navždy. Pokud hledáte dobrodružství a nevšední zážitky, letenka Nový Zéland The Remarkables bude vaší nejlepší volbou.


Dovolená Nový Zéland The Remarkables


Nový Zéland je země, která patří mezi nejkrásnější a nejžádanější turistické destinace na světě. Nabízí návštěvníkům ohromující přírodní scenérie, pohostinných lidí a jedinečné zážitky. Mezi nejoblíbenější turistické atrakce patří ski resort The Remarkables, které se nachází nedaleko Queenstownu, na jižním ostrově Nového Zélandu.

The Remarkables je nejvyšší pohoří v okolí Queenstownu. Rozprostírá se na ploše 540 hektarů a nabízí mnoho možností pro rekreační aktivity, jako například sjezdové lyžování, snowboarding nebo ryze letní aktivity, jako jsou turistika nebo horolezectví. Pro milovníky sjezdového lyžování a snowboardingu je The Remarkables ideálním místem. Zdejší terén přináší příznivcům horolezectví a horských aktivit nádherné podmínky pro jejich výcvik a cesty.

The Remarkables má také jedinečnou polohu, která umožňuje neuvěřitelné výhledy na okolní krajinu. Vstup na vrchol The Remarkables se dá s úctyhodných 2319m n. m. Cesta na vrchol z Queenstownu nám nabídne nezapomenutelné zážitky a krásné výhledy, stoprocentně stojí za to.

Všichni návštěvníci The Remarkables jsou srdečně vítáni, bez ohledu na svou zkušenost nebo úroveň. Pro každého je v resortu The Remarkables připraveno mnoho zábavy a adrenalinu. Začínajícím lyžařům a snowboarderům se nabízí nádherný terén pro učení a zdokonalování svých dovedností. Pro ty, kteří chtějí ještě více adrenalinu, je k dispozici pohádkový Snow Park. Ten nabízí zábavu v podobě kilometrových tratí pro snowboardery, dětských zón pro nejmenší a Snowcross pro ty sportovnější milovníky.

Když se budete vracet z výletu na The Remarkables do Queenstownu, určitě nezapomeňte navštívit také městečko Arrowtown. Toto městečko v sobě ukrývá skvosty jako jsou historické domy, původní kameny a kyvadlové mosty, které jsou téměř nezměněny po staletí. Navštivte také galerie a krásné restaurace a ochutnejte ty nejlepší speciality místní kuchyně.

Celkově bychom mohli říci, že The Remarkables v Novém Zélandu jsou skvělým místem pro dovolenou a jejich návštěva určitě stojí za to. Přináší neuvěřitelné výhledy, mnoho zábavy a adrenalinu pro všechny návštěvníky a nezapomenutelné zážitky. Takže, co ještě váháte? Rozmyšlete se a vydávejte se za dobrodružstvím na Nový Zéland!


Ubytování Nový Zéland The Remarkables


Nový Zéland je země překrásných krajů, nádherných hor, krásných štěrkových pláží, neuvěřitelných jezer a nádherných krajin. Přestože se jedná o poměrně malou zemi, je plná různých možností, co si zde užít. Jednou z velmi oblíbených činností během pobytu na Novém Zélandu je hory. Pokud patříte mezi ty, kteří si užívají pohledů na krásné vrcholky hor a uvolňující prostředí, pak byste si určitě neměli nechat ujít návštěvu The Remarkables.

The Remarkables jsou pohoří, které se nachází v Jižní Wzealandě, v Ninety Mile Beach, v jihozápadní části Nového Zélandu. Toto pohoří patří mezi nejkrásnější zóny na Novém Zélandu a nabízí nejen nádherné výhledy, ale také mnoho možností pro různé aktivity. Pokud se rozhodnete navštívit The Remarkables, měli byste si určitě zajistit ubytování.

Existuje mnoho možností ubytování v této oblasti, ale nejoblíbenější jsou chatky a domky. Tyto chaty jsou velmi oblíbené proto, že nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a také jsou ideální pro rodiny nebo skupiny kamarádů, protože jsou velmi prostorné a pohodlné.

Pokud jste si pro The Remarkables vybrali ubytování v chatkách, můžete se těšit na to, že si svůj pobyt zde užijete na maximální úrovni. Tyto chatky jsou totiž perfektně vybavené a nabízejí vše, co by mohli potřebovat návštěvníci. K dispozici je koupelna s teplou vodou, sprchou a WC, kuchyňka s varnou deskou, mikrovlnnou troubou a ledničkou a také prostorná obývací místnost s krbem, kde si můžete užít večerní setkání s rodinou nebo přáteli.

Při plánování návštěvy The Remarkables je důležité brát v úvahu i blízkost k různým aktivitám, které v této oblasti můžete podniknout. Mezi nejpopulárnější aktivity patří lyžování, snowboarding, turistika, horolezectví a mnoho dalšího. Na Novém Zélandu se nachází mnoho typů horských terénů, a proto by návštěvníci The Remarkables měli být opatrní a mohou si vypomoci i s průvodcem, který je především pro méně zkušené horolezce nutností.

Celkově řečeno, pokud plánujete návštěvu The Remarkables, neměli byste si nechat ujít ubytování v jedné z chatek, které jsou v této oblasti k dispozici. Samotné pohoří je totiž nádherné a nabízí neuvěřitelné zážitky. Díky pohodlnému a prostornému ubytování v chatkách pak můžete svůj pobyt na Novém Zélandu užít na maximum.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky