Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Paraguay Ybydělaná

Nejčastější dotazy a odpovědi Paraguay Ybydělaná


O: Co znamená název Ybydělaná?
Odpověď: Ybydělaná znamená "místo, kde roste mnoho stromů" v jazyce Guaraní, který je jedním z úředních jazyků Paraguaye.

O: Jaké jsou nejlepší věci, které mohu vidět a dělat v Ybydělané?
Odpověď: Ybydělaná je především populární turistickou destinací pro svou krásnou přírodu a úžasné vodopády, jako jsou Salto Ybycui, Salto Suizo a Salto León. Kromě toho se zde také nachází mnoho historických a kulturních památek, jako je kostel Nuestra Señora de la Candelaria a muzeum Casa de la Cultura.

O: Jaký je nejlepší způsob dopravy do Ybydělané?
Odpověď: Nejlepší způsob dopravy do Ybydělané závisí na vaší polohy. Pokud přijíždíte z hlavního města Asunciónu, můžete se sem dostat autem, autobusem nebo taxíkem. Pokud přijíždíte z jiných částí Paraguaye, můžete využít veřejnou dopravu nebo najmout auto.

O: Kde se nachází nejlepší hotely v Ybydělané?
Odpověď: V Ybydělané se nachází několik hotelů a ubytování, včetně hotelu Ybytyruzú, hotelu La Hacienda a hotelu La Estancia. Tyto hotely nabízejí útulné pokoje, kvalitní stravu a krásný výhled na okolní krajinu.

O: Jaké jsou nejlepší restaurace v Ybydělané?
Odpověď: V Ybydělané se nachází několik restaurací a kaváren, včetně El Refugio del Chacho, La Dolce Vita a El Gran Chaparral. Tyto restaurace nabízejí místní jídla a speciality, jako je asado (grilované maso) a chipa (tradiční pečivo z manioku).

O: Je Ybydělaná bezpečná turistická destinace?
Odpověď: Ybydělaná je poměrně bezpečná turistická destinace, ale jako v jakémkoli jiném místě je důležité být opatrný a chránit své cennosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o menší město, může být v některých oblastech v noci poněkud nebezpečné, a proto je doporučeno cestovat s místním průvodcem.


Ubytování Paraguay Ybydělaná


Paraguay je krásná země v jihoamerické oblasti, která nabízí skvělé možnosti pro turistiku a poznání. Pokud hledáte cenově dostupné ubytování, které vám umožní prozkoumat místní kulturu a zvyky, můžete se rozhodnout pro pobyt v Ybydělaná.

Ybydělaná je malé město se nachází v blízkosti hranic s Brazílií. Vzhledem k své poloze můžete očekávat jedinečnou kombinaci brazilské a paraguayské kultury. Ybydělaná nabízí krásné parky a přírodní rezervace, které vám umožní prozkoumat krásy tohoto regionu.

Co se týče ubytování, Ybydělaná má k dispozici několik možností pro turisty. Vše závisí na vašich požadavcích a preferencích. Pokud chcete zůstat v centru města a mít co největší možnosti pro poznávání místních tradic, můžete se rozhodnout pro hostely a malé hotely.

Hostely v Ybydělaná nabízejí skvělou možnost pro turisty cestující s omezeným rozpočtem. Většina z nich má společné pokoje, ale nejlevnější nabízejí také možnost privátních pokojů. Hostely jsou obvykle velmi čisté a dobře udržované, s kuchyňskou koutem a venkovním posezením.

Máte-li však rádi více soukromí a pohodlí, můžete se rozhodnout pro menší hotely v centru města. Tyto hotely jsou obvykle cenově dostupné, ale nabízejí větší soukromí a možnost relaxace. Ybydělaná nabízí také tradiční penziony, které jsou velmi oblíbené mezi turisty hledajícími místní zážitky.

Většina ubytování v Ybydělaná nabízí zdarma Wi-Fi připojení a zapůjčení kol, což je skvělá příležitost pro fanoušky cyklistiky. Pokud se rozhodnete zůstat v centru města, budete mít přístup k obchodům, restauracím a barům, kde si můžete vychutnat místní gastronomii a získat představu o kultuře tohoto regionu.

Celkově lze říci, že Ybydělaná je skvělé místo pro dovolenou v Paraguayi. Nabízí mnoho možností pro poznání místní kultury, historie a krásy. Pokud hledáte cenově dostupné ubytování s dobrými odpovídajícími službami, určitě se rozhodněte pro Ybydělaná. Navštivte tuto krásnou oblast a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.


Letenka Paraguay Ybydělaná


Letenka do Paraguaye - Ybydělaná

Pokud se rozhodnete navštívit město Ybydělaná v Paraguayi, čeká vás překrásný pobyt. Město leží v okrese Cordillera, což je jedno z 17 departementů v zemi. Ybydělaná má okolo 9 000 obyvatel a bývá nazývána "Zahrada Paraguaye", přestože leží až 70 km od hlavního města Asunción.

Ybydělaná nabízí pro turisty mnoho zajímavostí. Jednou z nich jsou především vodní parky a řeky. V místě najdete mnoho kaskád a vodopádů, které poslouží jako velmi příjemné místo pro odpočinek. Odtud také můžete vyrazit na rafting či konkrétně na rafting Turismo aventura, který cestou překonáte mnoho soutěsek a vodopádů, než se dostanete zpět na pevninu.

Další možností jak si užít tento region je návštěva kuchyně, kde podržíte "asado". Asado je paraguayské jídlo ze skopového nebo hovězího masa, které se na ohni griluje. Můžete si také vyzkoušet různé druhy sals, které se podávají k masu.

Historicky zajímavým místem je socha "Cristo Rey", což je obrovský kříž, který byl postaven v roce 1994. Tento kříž je pro turisty vysoký až 50 metrů a nabízí nádherný výhled na okolí.

Ybydělaná je vzdálená asi 3 hodiny od hlavního města Asunción a dá se dostat tam autobusem či na pronajmutém autě. Nejlepší je však si zajistit letenku do Paraguaye přímo na letiště v Asunciónu a odtud jet dál na Ybydělanou. Let z Evropy obvykle trvá přibližně 16 hodin s přestupem.

Navštívit Ybydělanu v Paraguayi stojí za to. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a snaží se turistům nabídnout co nejlepší služby. Tak si řekněte, kam letíte v dalším roce? Možná právě do Paraguaye!


Dovolená Paraguay Ybydělaná


Paraguay, nejjižnější země Jižní Ameriky, je překvapivě zajímavým turistickým cílem. Může se pyšnit mnoha přírodními památkami, kulturními skvosty a přátelskými lidmi. Mezi nejzajímavější místa, která stojí za návštěvu, patří Ybycuí.

Ybycuí se nachází zhruba 100 km jihovýchodně od Asunciónu, hlavního města Paraguaye, a nabízí návštěvníkům příjemné a klidné prostředí. Je obklopena horami, řekami a lesy, což vytváří příjemnou atmosféru a možnost procházek přírodou.

Ybycuí je známá především svými vodopády, které se nacházejí v národním parku Ybycuí. Jsou zde čtyři vodopády, které stojí za to vidět - Mina, Paso Bravo, Juanea Po'a a Tobatí.

Největší vodopád je v Mina a je vysoký 25 metrů. Kromě toho jsou zde krásné přírodní jezírka, ideální pro osvěžení v teplých dnech. Všechny tyto přírodní krásy jsou umístěny uprostřed nádherné přírodní scenérie, plné bujných lesů, horských potoků a opojných vůní.

Kromě národního parku Ybycuí má město i další kulturní památky, jako je kostel svatého Augustina z roku 1775, který je jedním z nejstarších kostelů v Paraguayi, a historická pevnost, která byla vybudována španělskými kolonizátory ve 17. století.

Pokud máte chuť objevovat a prozkoumávat nová místa, pak je Ybycuí ideální volbou pro vaši dovolenou. Díky své unikátní přírodní kráse a kulturnímu bohatství si tuto destinaci oblíbíte. Navíc, protože se jedná o relativně neznámou část země, můžete zde zažít autentickou paraguayskou kulturu a věnovat se odpočinku, který se bude zdát velmi přirozený a klidný.

Jestliže tedy hledáte místo, kde si odpočinete od shonu velkoměsta a strávíte nějaký čas na čerstvém vzduchu, nadchnou vás Ybycuí a jeho okolí. Oslavte vaši dovolenou v této nádherné a klidné destinaci a zažijte jižní Ameriku z jiné perspektivy.


Počasí Paraguay Ybydělaná


Paraguay, země ležící v jihoamerickém srdci, nabízí svým návštěvníkům celoročně slunečné počasí a příjemné klima. V regionu Ybydělaná, který leží v departementu Cordillera, se nachází národní park Ybycuí, který je jedním z nejvýznamnějších parků v zemi. Park je známý svými krásnými vodopády, úchvatnými přírodními scenériemi a ochrannými oblastmi ptáků, jako jsou papoušci a kolibříci.

Ybydělaná má tropické podnebí s periodou sucha v zimě a dešťovými měsíci v létě. V letních měsících, od prosince do února, jsou teploty v oblasti vysoké a mohou dosahovat až 37 °C. V tomto období prší denně, takže je třeba mít stále u sebe deštník. Na druhé straně, v zimním období, od června do srpna, jsou teploty nižší a středomořské.

Pokud si plánujete návštěvu parku Ybycuí, je nejlepší navštívit ho v období od června do srpna, kdy jsou teploty příjemné a pravděpodobnost deště je menší. V této době je také možné naplánovat si turistické výlety, protože klima je příznivé pro dlouhé a náročné túry. Na druhé straně, pokud preferujete léto a rádi byste viděli vodopády v plné kráse, můžete Ybycuí navštívit od prosince do února.

Celkově uvažuje Ybydělaná jako velmi příjemné místo pro návštěvu, neboť poskytuje dobré počasí po celý rok. Navštívit můžete taková místa, jako jsou národní parky, vodopády a přírodní rezervace, vše v ochranném prostředí pro mnoho druhů zvířat a rostlin. Proto, pokud se rozhodnete navštívit tuto část Paraguaye, určitě to nebude zklamání a budete moci vychutnat krásné počasí, které nabízí.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky