Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Řecko Evia Edipsos

Ubytování Řecko Evia Edipsos


Pokud hledáte dokonalé místo pro svou dovolenou v Řecku, může být Evia Edipsos tím pravým místem! Tento ostrovský region nabízí krásné pláže, malebné vesnice a přírodní krásy, které vás nadchnou. A co se týká ubytování, na Edipsos je pro každého něco!

Nejprve, co umístit Edipsos na mapu řeckých ostrovů? Nachází se v severovýchodním regionu Attika, oddělený od pevninského Řecka Evdipsos kanálem. Oblast je dobře napojena na pevninskou Řeckou a na ostrovách, když se používají trajekty, což zajišťuje snadný přístup.

Evia Edipsos je mezi řeckými cestovateli velmi populární. Mnoho turistů se rozhoduje zůstat v blízkosti plážového resortu na západním pobřeží, kde se také nachází řada ubytovacích možností. Pokud ale preferujete menší, tiché a klidné městečko na východním pobřeží, máte šanci si užít klidnou dovolenou ve vesničce Agios Nikolaos.

Obytné prostory v Edipsos vynikají svými pohodlnými a vkusnými interiéry a příjemnou atmosférou. Většina pokojů a apartmánů mají balkony s krásným výhledem na moře. Pro každého najde ten, který mu nejvíce vyhovuje - máme pro vás k dispozici hotely všech kategorií, apartmány, penziony, luxusní byty, rodinné ubytování, rekreační vily … ale i kempy pro ty, kteří si rádi užívají jaro a léto pod plachtou stanu.

Co se týče cen, závisí úplně na sezóně a na míru individuální poptávky. V hlavní sezoně, která trvá od července do srpna, jsou ceny ubytování samozřejmě nejvyšší. Pokud ale využijete sezóny mimo hlavní turistickou sezonu, můžete si užít nižší ceny a klidnou dovolenou.

Celkově je Evia Edipsos skvělým místem pro ty, kteří se chtějí uvolnit a užít si krásné řecké přírody. A s námi jako vaším cestovním rádcem se k ní dostanete úplně snadno!


Letenka Řecko Evia Edipsos


Letenka Řecko Evia Edipsos: Báječný pobyt v řeckém ráji

Řecko je bezesporu jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací. Navštívíte-li tento kouzelný kraj během vaší letní dovolené, nejenže si zde užijete slunce a krásné pláže, ale zároveň obdivujete nepopsatelné kulturní bohatství řecké historie. Jednou z oblíbených destinací poslední doby se stala řecká Evia, malý ostrov v Egejském moři, který nabízí krásné horské oblasti a krásné pláže. A co je lepšího než si pořídit letenku třeba přímo na ostrov Evia a užít si báječnou dovolenou v lázních Edipsos.

Léčivé prameny a krásné pláže

Edipsos je oblíbené lázeňské město, které leží na severovýchodním pobřeží ostrova a je proslulé svými termálními prameny. Tyto prameny se tu říkají „spasitel“ a jsou jedinečné v celé Evropě. Léčivé účinky této vody údajně pomáhají při léčbě řady zdravotních problémů, jako jsou revmatismus, artritida, cirkulační poruchy a kožní onemocnění. Navíc si můžete užít za mnohem levnější cenu luxusní ubytování v lázeňských hotelech a dovolit si tak pobyt v pohodlí s mořským výhledem.

Pokud jste na dovolené s rodinou, Evia nabízí celou řadu krásných pláží na obou stranách ostrova. Na jižní straně se můžete těšit z dlouhých písečných pláží s měkkým jemným pískem, vhodných pro relaxaci i koupání. Tyto pláže jsou obklopeny borovicovými lesy, díky čemuž jsou v létě stinné a příjemné. Na druhé straně ostrova, na východě Evie, se vynořují krásné pláže s drobnými kamínky, které se často řadí mezi nejkrásnější na celém řeckém pobřeží.

Závěrem

Letenka Řecko Evia Edipsos je výbornou volbou pro ty, kteří si chtějí užít krásného letošního léta v zemi slunce, krásných pláží a historických památek. Obzvláště oblíbeným místem poslední dobou se stává ostrov Evia s unikátními termálními prameny a báječnými plážemi. A jelikož Edipsos stojí v oblasti nejkrásnějších a nejzajímavějších míst na ostrově, rozhodně neváhejte a pořiďte si letenku do Řecka a vychutnejte si nádhernou dovolenou v báječné atmosféře.


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Evia Edipsos


1. Jaké jsou nejlepší pláže v oblasti Edipsos?

Nejoblíbenějšími plážemi v této oblasti jsou Agios Nikolaos, Pefki a Gialtra.

2. Jak se dostat z Athén na ostrov Evia?

Můžete použít autobusovou nebo vlakovou dopravu, nebo si najmout auto a přejet po mostě Chalkida.

3. Je možné si pronajmout auto na ostrově Evia?

Ano, pronájem auta je velmi snadný a cena je obecně přijatelná.

4. Které jsou nejlepší hotely v oblasti Edipsos?

Mezi nejlepší hotely patří Thermae Sylla Spa & Wellness Hotel, Ilia Mare Hotel a Avra Spa Hotel.

5. Které jsou nejlepší trasy pro pěší turistiku na ostrově Evia?

Obvykle se turisté vydávají na pěší turistiku do hor Dirfi nebo Ochi, ale také mohou projít přírodním parkem Dimosaris.

6. Kde si mohu zapůjčit lodě nebo jet-skii?

V oblasti Edipsos jsou k dispozici některé obchody, kde si můžete zapůjčit lodě ajet-skii, např. Cool Breeze nebo Ithaki Sailing at Negropont Marina.

7. Jsou zde nějaké kulturní atrakce, které stojí za návštěvu?

Ano, například zříceniny antického chrámu Artemis v Lefkandi, středověký hrad Kastro na části pevninského pobřeží nebo klášter Moni Osios David Gerontou.

8. Kde mohu najít dobré restaurace v oblasti Edipsos?

Obvykle se místní specializují na mořské plody a ryby, ale najdete zde také tradiční řeckou kuchyni. Doporučujeme např. taverny Galazio Limani, Parakseno, Agnanti nebo La Storia.


Dovolená Řecko Evia Edipsos


Řecko je v posledních letech mezi turisty stále oblíbenější a to hlavně díky své kouzelné přírodě a krásným plážím. A jedním z těch nejlepších míst pro letní slunění je bezesporu Evia Edipsos.

Evia Edipsos je jedno z nejkrásnějších koupacích míst v Řecku. Nachází se na centrálním východě Řecka a je tvořena mnoha malými a malebnými vesnicemi. Můžete si zvolit v jaké z nich si chcete pronajmout ubytování, ale většina turistů dává přednost vesnicím poblíž moře.

Pláže zde jsou velmi rozmanité a jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro mladé lidi. Většina pláží je obklopena horami a stromy, takže na nich můžete strávit celý den, aniž byste se museli bát spálení na slunci.

Hlavní lákadlo pro turisty v Evia Edipsos je však přírodní minerální prameny, které zde najdete. Tyto prameny se používají už od doby starověkého Řecka a jsou známé pro své pozitivní účinky pro tělo. Lidé z celého světa sem přijíždějí, aby si užili léčivých koupelí v těchto pramenech.

Kromě pláží a pramenů můžete také navštívit historické památky v okolí. Jednou z nejznámějších je pohřebiště Eretrie, které pochází z období 8. století před naším letopočtem. Dalšími historickými památkami jsou Akropole Eretrie, chrám Artemis a nejrůznější archeologické muzea.

Evia Edipsos je také ideální místo pro vodní sporty. Můžete zde windsurfing, plachtit, jet na vodních skútrech nebo se potápět a objevovat podmořský život.

Pokud si chcete užít krásnou dovolenou s rodinou, přáteli nebo partnerem, tak byste měli vyrazit do Evia Edipsos. Je to místo, kde si můžete užít nezapomenutelné zážitky v nejpřekrásnější přírodě, kterou Řecko nabízí.


Počasí Řecko Evia Edipsos


Pokud hledáte místo, kde si užijete dokonalou dovolenou v Řecku, Edipsos na ostrově Evia může být tou pravou volbou. Tohle krásné město je známé pro své termální prameny, ale také pro své křišťálově čisté pláže a krásné scenérie.

Počasí v Edipsos je charakteristické pro celou Řecko. Letní měsíce jsou teplé, suché a slunečné s teplotami od 25 až do 35 stupňů Celsia. V červenci a srpnu může být letní vzduch docela vlhký, ale díky pobřeží je v Edipsos vždy dostatek příjemného větru.

Jaro a podzim jsou obdobím, kdy se počasí v Edipsos mírní a teploty se pohybují od 17 až do 25 stupňů. Díky mírnému podnebí, může být období jara a podzimu zajímavou dobou na prozkoumání okolních hor a kopců či na procházky městem bez horka a četného davu turistů.

Zima může v Edipsos být chladná a deštivá, s teplotami od 9 až do 16 stupňů. Většina turistů přijíždí do Edipsos během letních měsíců, ale v zimě lze objevovat okolní krásy, užívat si termální prameny nebo si odpočinout v klidu u moře.

Edipsos má oproti jiným místům v Řecku výhodu, že se proměnné počasí obvykle odráží v rychlém zlepšení počasí. Nezáleží tedy na ročním období, Edipsos dokáže své návštěvníky okouzlit po celý rok.

Takže, pokud hledáte místo s půvabem Řecka a jeho přírody, kde budete moci uniknout od stresu každodenního života, Edipsos je tou správnou volbou. Ať už přijíždíte v létě nebo v zimě, Edipsos vás čeká s otevřenou náručí.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky