Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Řecko Kos Tigaki

Ubytování Řecko Kos Tigaki


Řecko patří mezi nejpopulárnější destinace pro letní dovolenou, a to zejména díky svému krásnému pobřeží a teplému slunci. Mezi oblíbená místa patří také ostrov Kos, který si získává srdce svých návštěvníků svou bohatou historií, krásnými plážemi a pohostinnými obyvateli. Mezi místy, která stojí za návštěvu, patří i Tigaki, nádherná vesnice na severovýchodě Kosu.

Tigaki je ideálním místem pro ty, kdo chtějí zažít klidnou dovolenou v krásné přírodě a současně se těšit z vynikajících pláží a aktivit. Při pohledu na mapu ostrova lze vidět, že Tigaki se nachází asi 11 kilometrů severozápadně od hlavního města Kos. Má vše, co si můžete přát - dlouhou pláž, klid, čistou vodu, restaurace, kavárny a obchody.

Když přijedete do Tigaki, jedním z prvních otázek bude, kde se ubytovat. V Tigaki jsou k dispozici různé druhy ubytování, které lze najít v mnoha cenových kategoriích. Mezi ně patří hotely, apartmány, studia, penziony a kempy.

Hotely v Tigaki jsou určeny pro ty, kteří chtějí být po celou dobu vybaveni pohodlnými a moderními zařízeními. Většina z nich nabízí bazény, bary a restaurace s celodenním stravováním. Některé hotely dokonce poskytují k dispozici animátory pro děti a večerní zábavu pro dospělé.

Apartmány a studia jsou ideální pro rodiny a skupiny přátel, kteří chtějí mít svou vlastní kuchyni a soukromí. Jsou plně vybavené a některé z nich mají i malé balkony s výhledem na moře. Tyto druhy ubytování nabízejí dobrý poměr cena/výkon, a to zejména v porovnání s hotelem.

Penziony jsou ideální pro ty, kteří hledají jednoduché ubytování s nízkou cenou. Tyto druhy ubytování nabízejí čisté a pohodlné pokoje s možností snídaně. Úroveň zařízení se však může lišit od penzionu k penzionu.

Pokud jste příznivci kempování, Tigaki má také kemp. Tento kemp se nachází uprostřed přírody a nabízí velké místo pro vaše stany nebo karavany. K dispozici jsou zde také toalety, sprchy a kuchyňka.

Všechny tyto druhy ubytování jsou v Tigaki velmi snadno dostupné a jsou zde výborné služby a přátelské prostředí. To vše zaručuje, že strávení dovolené v Tigaki bude jedinečným zážitkem.

Tigaki je ideálním místem pro ty, kteří chtějí nezapomenutelnou dovolenou za výhodné ceny. Zde můžete strávit krásné dny na pláži a prozkoumat tuto krásnou oblast. A s tak velkým výběrem ubytování, jste si jisti, že najdete to nejlepší pro sebe.


Letenka Řecko Kos Tigaki


Pokud hledáte krásné letovisko, které nabízí nejen nádherné pláže, ale také mnoho zajímavých aktivit, pak je možná letenka do Řecka na ostrov Kos a konkrétně do městečka Tigaki tou pravou volbou. Toto letovisko se nachází na severu ostrova a je oblíbeným turistickým cílem díky svým bílým písečným plážím a azurovému moři. Zdejší atmosféra je velmi přátelská a příjemná, a tak můžete očekávat skvělý a relaxační pobyt.

Při letu do Tigaki se podíváte na nádherné panorama ostrova a po příletu si pak můžete uvodit atmosféru mezi místními obyvateli a zjistit všechny informace, na které potřebujete pro svůj pobyt. Mnoho restaurací, barů, obchodů s turistickými předměty a zábavních parků vám nabízí zábavu v noci i přes den.

Jedno z největších lákadel letoviska Tigaki jsou jeho pláže. Můžete si užít slunce a koupání na pláži Tigaki, která se táhne po více než 10 kilometrech, nebo vyrazit do okolí. Za návštěvu stojí také pláž Alykanas nebo pláž Marmari. Jestliže máte rádi vodu a aktivní dovolenou, můžete si zapůjčit kánoe či paddleboardy a proplout kolem ostrova Tigaki.

Přírodní krása Tigaki je naprosto kouzelná. Můžete si projít neuvěřitelně nádherné krajinou plnou kaktusů, oliv a citronovníků a ocitnout se v jednom z nejlepších míst kochání se výhledem na moře.

Letenka do Řecka na ostrov Kos a do města Tigaki vám tak nabídne skutečný zážitek, který si budete pamatovat navždy. Naučíte se tady nové věci, ochutnáte zdejší speciality, užijete si spoustu příležitostí ke koupání a relaxaci a vydáte se i na neobyčejné výlety s dojmem, který budete vzpomínat na celý svůj život. Tak neváhejte a zarezervujte si letenku do Tigaki co nejdříve!


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Kos Tigaki


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Tigaki?

Nejpříjemnější pláže v Tigaki jsou Pláž Tigaki, Pláž Marmari a Pláž Agios Fokas. Tyto pláže jsou krásné, široké a čisté, ideální pro koupání a opalování.

2. Co dělat v Tigaki v noci?

V noci se v Tigaki skoro nic neděje, kromě vycházení do místních barů a restaurací. Pokud ale chcete vyzkoušet něco zábavnějšího, můžete se vydat do blízkého města Kefalos, kde najdete více nočního života.

3. Kolik stojí taxi z letiště na Tigaki?

Cena taxíku z letiště na Tigaki se pohybuje kolem 35 EUR. Můžete si ale také pronajmout auto a přijet si sami.

4. Jak dlouho trvá cesta z letiště na Tigaki?

Cesta z letiště na Tigaki trvá přibližně 25 minut. Pokud ale v době vašeho příletu v Kose nebude k dispozici taxi, mohou se čekací doby protáhnout.

5. Můžeme si pronajmout auto v Tigaki?

Ano, v Tigaki můžete najmout auto v některé z místních půjčoven. Cena se pohybuje přibližně kolem 25 EUR za den a vy musíte mít platné řidičské oprávnění.

6. Je Tigaki vhodné pro rodiny s dětmi?

Ano, Tigaki je ideální pro rodiny s dětmi. Pláže jsou čisté a písčité, voda je teplá a mírně pozvolná. V Tigaki najdete také několik dětských hřišť a heren.

7. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Tigaki?

Nejlepší doba na návštěvu Tigaki je od května do září, kdy jsou počasí a teploty ideální pro koupání a slunění. V létě bývá v Tigaki také více turistů. V říjnu a listopadu jsou teploty nižší a začíná sezóna dešťů.

8. Kam se můžeme vydat na výlet z Tigaki?

Z Tigaki se můžete vydat na výlet například do města Kefalos, kde můžete navštívit historické památky, jako jsou Knightovy hrady. Také můžete podniknout výlet lodí na sousední ostrovy nebo na pobřeží Turecka.


Dovolená Řecko Kos Tigaki


Dovolená v Řecku je v minulosti velmi oblíbená u mnoha turistů a stále si zachovává svou popularitu. Jednou z nejoblíbenějších lokalit pro dovolenou v Řecku je ostrov Kos, konkrétně jeho oblíbená pláž Tigaki.

Tigaki je oblíbenou destinací mezi turisty v Řecku a jedná se o jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově Kos. Tato písečná pláž je dlouhá více než 10 km a nabízí návštěvníkům krásný výhled na tyrkysové moře a bílé pláže. Pláž Tigaki je ideální pro rodiny s dětmi, protože písečné dno moře je ploché a pomalu klesá do hloubky. Voda je krásně čistá a velmi teplá, což z ní dělá perfektní místo k plavání.

Kromě krásného moře a pláže nabízí Tigaki i mnoho dalších zábavných aktivit, jako jsou vodní sporty. Na pláži najdete mnoho stánků s nabídkou vodních skútrů, půjčoven kajaků a paddleboardů. Můžete si také pronajmout slunečníky a lehátka na pláži, kde si můžete užívat celý den relaxace a krásného počasí. K dispozici jsou také občerstvení, vodní párky a další zábavní aktivity.

Tigaki je také vzdálené pouhých 10 kilometrů od města Kos, což z něj dělá ideální základnu pro průzkum a návštěvu dalších zajímavých míst na ostrově. Můžete navštívit přístav v Kos, chrám Asklepieion, archeologické naleziště a mnoho dalších historických a kulturních památek.

Pokud hledáte krásné místo pro dovolenou v Řecku, pláž Tigaki na ostrově Kos by mohla být tou správnou volbou. Nabízí krásné moře, písečnou pláž, širokou nabídku zábavy a aktivit a mnoho dalších turistických atrakcí v blízkosti. Navštivte toto místo a užijte si krásnou dovolenou ve slunci a na pláži.


Počasí Řecko Kos Tigaki


Řecko se pyšní dlouhým pobřežím a průzračným mořem, což z něj činí ideální destinaci pro letní dovolenou. Kos, jeden z největších ostrovů v Egejském moři, nabízí svým návštěvníkům nádherné pláže a křišťálově čistou vodu. Mezi nejpopulárnější pláže na ostrově patří Tigaki, která se nachází na severovýchodním pobřeží.

Kos má typické středomořské podnebí s horkými lety a mírnými zimami. Léto trvá od června do září, kdy teploty dosahují 30-35 °C. V červenci a srpnu mohou být teploty ještě vyšší a dosahovat až 40 °C. V zimě jsou průměrné teploty kolem 15-18 °C, ale mohou být i nižší. V období jara a podzimu je počasí mírné s průměrnými teplotami kolem 20-25 °C.

Pláž Tigaki je proslulá svým bílým pískem a teplou vodou. Voda v moři bývá v letních měsících kolem 25-27 °C, což je ideální teplota pro koupání. Pláž je velmi dlouhá a široká a nabízí mnoho možností k relaxaci a odpočinku na slunci. Kromě toho je zde mnoho vodních sportů, jako je windsurfing, wakeboarding a vodní lyžování.

Pokud se vydáte na průzkum ostrova, můžete očekávat teplé a slunečné počasí. Většina turistů se vydává na výlety po ránu nebo na večer, aby se vyhnula nejtěžším hodinám vedra. Mezi nejoblíbenější turistické atrakce na ostrově patří Zřícenina antického Asklépie, Zřícenina hradu rytířů, Pláže Kardamena a Kefalos, Národní park na ostrově Pserimos a mnoho dalších.

Celkově lze říci, že Kos a pláž Tigaki nabízí skvělé počasí pro letní dovolenou. Teplé a slunečné dny jsou ideální pro relaxaci na pláži a výlety po ostrově. Pokud plánujete svou dovolenou na Kosu, měli byste být připraveni na horké letní dny a mírné zimy.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky