Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Řecko Santorini Kamari

Letenka Řecko Santorini Kamari


Letenka do Řecka Santorini Kamari je sen mnoha lidí, kteří touží po krásných plážích, slunci a historii. Kamari je jednou z nejznámějších pláží na ostrově Santorini a nabízí návštěvníkům křišťálově čistou vodu a bílý písek.

Z Prahy můžete letět přímo do letiště Santorini, které se nachází v oblasti Monolithos, asi 3,5 km od Kamari. Cena letenky se liší podle termínu cestování a dle letecké společnosti. Nejlevnější letenku do Řecka Santorini Kamari najdete okolo 4000 Kč, avšak cena se může lišit podle počtu cestujících a termínu cestování.

Při příjezdu na letiště Santorini si můžete pronajmout auto, taxi nebo využít veřejnou dopravu. Cena za dopravu z letiště do Kamari se pohybuje okolo 18,-€ do 25,-€. Vzhledem k tomu, že je na letišti Santorini možné najít mnoho různých druhů dopravy, můžete si sami vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Kamari je jedním z nejpopulárnějších turistických míst na Santorini. Pláž Kamari je známá pro své bílé písky a křišťálově čistou vodu. Turisté mohou vychutnat slunce na pláži, nebo na lodi objevovat nedaleké skalnaté oblasti. Kromě pláže se v Kamari nachází mnoho barů, restaurací a obchodů.

Santorini je také místo s dlouhou historií a významem v antické řecké kultuře. Mnoho míst zůstává nedotčených a je možné je najít na procházce po ostrově. Příkladem je město Fira, které se nachází na úpatí sopky. Město má krásnou architekturu a je plné malých restaurací a kaváren.

Letenka do Řecka Santorini Kamari slibuje unikátní zážitek a nádherné přírodní scenérie. Pokud tedy plánujete dovolenou na ostrově Santorini, Kamari by měla být na vrcholu vašeho seznamu míst k návštěvě!


Dovolená Řecko Santorini Kamari


Santorini je jedním z nejkrásnějších míst v Řecku, které turisty přitahuje svými bílými domky, modrými domy a krásnými plážemi. Jedním z oblíbených míst k pobytu je Kamari, které se nachází na východním pobřeží ostrova. Tento článek Vám podrobněji představí Kamari a co Vás na této destinaci čeká.

Kamari se nachází v blízkosti letiště, takže se sem můžete dostat rychle a snadno. Toto městečko se pyšní dlouhou pláží s černým pískem, který je typický pro tento region. Voda je zde průzračná a pláž rovná, takže můžete relaxovat na lehátkách s deštníky nebo si zapůjčit slunečník a užít si volného prostoru.

Kromě pláže je zde také mnoho restaurací a barů, které nabízejí tradiční řecké jídlo a nápoje. K dispozici jsou také obchody, kde můžete nakupovat suvenýry nebo dárky pro své blízké.

Pro ty, kteří chtějí poznat víc než jen Kamari, je tu mnoho možností, jak si užít ostrov. Populární výlety zahrnují návštěvu vesnic Oia a Fira, které jsou známé svými výhledy na sopku a krásnými západy slunce.

Kromě výletů můžete také navštívit místní vinice a ochutnat tradiční řecké víno, nebo si půjčit člun a prozkoumat okolí z vody.

Celkově lze říci, že Kamari je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na krásném místě s mnoha možnostmi pro zábav a relaxaci. Navíc, tato destinace není příliš drahá, což ji činí ideální volbou pro každého, kdo hledá cenově dostupnou dovolenou v Řecku.


Počasí Řecko Santorini Kamari


Santorini je krásným řeckým ostrovem na jižní straně Egejského moře, který návštěvníkům nabízí jedinečné zážitky. Ostrov je známý svými úchvatnými plážemi, průzračným mořem, bílými domky a vynikající gastronomií. Jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově je Kamari, která láká návštěvníky z celého světa.

Kamari je asi 10 kilometrů východně od hlavního města Fira a je jednou z nejpopulárnějších pláží na Santorini. Pláž se nachází v centrální části ostrova a její délka přesahuje dva kilometry. Kamari nabízí návštěvníkům možnost relaxace na pláži, koupání v moři, vodní sporty, ale i procházky po přilehlém okolí.

Kamari je oblíbenou destinací návštěvníků celoročně. V letních měsících teploty dosahují až 30 stupňů Celsia, což umožňuje návštěvníkům trávit celé dny na pláži, užívat si slunce a osvěžující vodní sporty. V zimě jsou teploty mírnější a průměrná teplota se pohybuje okolo 15 stupňů Celsia. Během zimních měsíců můžete na Kamari zažít klidnou a romantickou atmosféru pláže.

Počasí na Kamari je ovlivněno Středozemním mořem. Teploty se zvyšují od května do září, kdy jsou průměrné teploty 22-27 stupňů Celsia. Voda v moři dosahuje teplot mezi 23-25 stupni a je velmi příjemná na koupání. V říjnu až listopadu teploty mírně klesají a průměrná teplota dosahuje 20 stupňů Celsia. V této době může být den slunečný a teplý, ale může také být méně příznivé počasí v důsledku dešťových srážek.

Celkově lze říci, že Kamari je místem pro všechny, kteří hledají krásné a nezapomenutelné zážitky v příjemném a relaxačním prostředí. Ať už se rozhodnete navštívit pláž v letních měsících nebo v zimě, nebudete litovat. Návštěva Kamari na Santorini vám zajistí dovolenou plnou krásných zážitků a relaxace.


Ubytování Řecko Santorini Kamari


Řecký ostrov Santorini je jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací v Řecku. Nachází se v Egejském moři a je známý svými bílými domky a modrými střechami. V této části se zaměříme na ubytování v oblasti Kamari.

Kamari je jednou z největších turistických oblastí na Santorini s velkým množstvím restaurací, barů a pláží. V této oblasti je možné najít širokou škálu ubytování, od luxusních hotelů až po levnější apartmány.

Jedním z nejlepších hotelů v této oblasti je Bellonias Villas. Tento luxusní hotel nabízí elegantní a moderní pokoje a apartmány s velkými balkony s výhledem na Egejské moře a s vlastním soukromým bazénem. Hosté mohou také využít wellness centrum s termálními lázněmi, sauny a masážemi.

Další možností je hotel Hippocampus. Tento hotel se nachází pouhých 50 metrů od pláže Kamari a nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou a balkonem. K dispozici je také venkovní bazén se sluneční terasou a bar u bazénu, kde si hosté mohou vychutnat osvěžující nápoje.

Pro ty, kteří hledají levnější možnosti ubytování, jsou zde také apartmány. Apartmány Eolia nabízejí klimatizované apartmány se satelitní TV a kuchyňským koutem. Tento komplex se nachází v klidné části Kamari, ale stále v dosahu pláže a spousty restaurací a barů.

Pro milovníky kempování je také k dispozici kemp Santorini. Tento kemp se nachází pouhých 400 metrů od pláže Kamari a nabízí velké stany s výhledem na moře. Kempování je ideální pro levnější ubytování, ale i pro ty, kteří se chtějí vrátit k přírodě a vychutnat si pohodu pod širým nebem.

V oblasti Kamari je tedy možné najít ubytování pro každý typ cestovatele a pro každý rozpočet. Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel, levnější apartmány, kempování nebo něco mezi tím, na Santorini v oblasti Kamari si určitě užijete krásnou dovolenou plnou slunce, pláže a vynikajícího jídla.


Nejčastější dotazy a odpovědi Řecko Santorini Kamari


1. Kam se dá v Kamari nejlépe vyrazit na pláž?

Nejlepší pláž v Kamari se nachází na východní straně města. Je široká, písčitá a čistá s křišťálově čistou vodou Égejského moře.

2. Jsou v Kamari restaurace s jídlem pro vegetariány?

Ano, v Kamari naleznete mnoho restaurací a kaváren, které nabízejí vegetariánská jídla.

3. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat z letiště na Santorini do Kamari?

Nejvhodnější způsob, jak se z letiště dostat do Kamari, je taxi nebo pronájem auta. Cesta trvá asi 10-15 minut.

4. Dá se na Santorini v Kamari setkat s problémy se zloději?

I když se jedná o bezpečné místo, zloděje se v turistické sezóně bohužel stávají v turistických oblastech sólovými výdělkem. Doporučujeme proto, abyste se vydávali na pláže s nízkou hodnotou věcí a zbytek případně nechávali v hotelu.

5. Lze se v Kamari ubytovat s domácím mazlíčkem?

Většina hotelů v Kamari nepovoluje ubytování s domácími zvířaty. Je však možné najít ubytování, které je domácím mazlíčkům přívětivé. Doporučujeme to však zkontrolovat předem u místa, kde se chystáte ubytovat.

6. Jsou v Kamari autobusové zastávky spojující město s dalšími místy na ostrově?

Ano, v Kamari jsou autobusové zastávky, které spojují město s ostatními částmi Santorini.

7. Kde se v Kamari nachází bankomaty?

Bankomaty v Kamari najdete v hlavní části města u supermarketů a obchodů s potravinami.

8. Lze se v Kamari potápět nebo šnorchlovat?

Ano, Kamari nabízí dobré potápěčské a šnorchlovací podmínky díky křišťálově čisté vodě Égejského moře s bohatou faunou a flórou.

9. Jaké jsou nejlepší místa k návštěvě v okolí Kamari?

V blízkosti Kamari stojí za návštěvu města Pyrgos, Fira a Oia s nádhernými výhledy na moře a útesy, stejně jako starověké památky a kláštery jako Moni Profitou Iliou a Klášter Agios Ioannis Theologos.

10. Lze si v Kamari pronajmout vodní skútry?

Ano, v Kamari je možné si pronajmout vodní skútry a jet po krásném pobřeží ostrova Santorini.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky