Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Španělsko Mallorca El Arenal

Ubytování Španělsko Mallorca El Arenal


Mallorca je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů ve Španělsku. El Arenal v Mallorce je oblíbenou destinací pro mnoho turistů pro své krásné pláže a živou noční scénu. Pokud plánujete navštívit Mallorcu a hledáte pro své ubytování El Arenal, máte k dispozici mnoho možností.

Existuje celá řada hotelů, apartmánů a ubytování v El Arenal. Některé z nejlepších možností jsou:

1. Hotel Palma Bay Club Resort – Tento hotel je ideální pro rodiny s dětmi, protože nabízí mnoho aktivity a vybavení, včetně bazénu, dětského klubu a animačních programů.

2. Hotel Piñero Bahia de Palma – Tento hotel nabízí pohodlné ubytování a skvělou polohu v blízkosti pláže a nočního života.

3. Hotel HM Dunas Blancas – Tento hotel se nachází na klidném místě a je ideální pro páry a rodiny.

4. Apartamentos Tres Torres – Tyto apartmány jsou ideální pro ty, kteří hledají ubytování s vlastní kuchyní a nezávislostí.

5. Hotel whala!beach – Tento hotel se nachází přímo na pláži a nabízí pohodlné ubytování a spoustu aktivit.

Pokud hledáte levnější možnosti ubytování v El Arenal, můžete se podívat na hostely nebo levné hotely v okolí. Můžete také zvážit pronájem apartmánu nebo pokoje přes webové stránky Airbnb nebo Booking.com.

Je důležité vědět, že cena ubytování v El Arenal se může výrazně lišit v závislosti na sezóně a datumu rezervace. V létě je obvykle nejvyšší poptávka po ubytování, takže doporučujeme rezervovat si své ubytování co nejdříve, aby se zabránilo vyšším cenám a obsazenosti.

V každém případě, ať již hledáte luxusní hotel nebo skromné ubytování, v El Arenal naleznete mnoho možností. Být v blízkosti pláže a v centru nočního života, El Arenal je ideální místo pro strávení dovolené na Mallorce.


Letenka Španělsko Mallorca El Arenal


Letenka Španělsko Mallorca El Arenal - letní dovolená plná zábavy

Španělská Mallorca je jedním z nejoblíbenějších letovisek v Evropě, a to především díky svému slunečnému počasí, krásným plážím a bohatému nočnímu životu. A pokud hledáte přesně takovou dovolenou, pak letenka na Mallorcu do El Arenal je ideální volbou!

Letiště Palma de Mallorca se nachází jen 15 km od El Arenal, což znamená, že se můžete velmi pohodlně dostat do vašeho hotelu nebo apartmánu. El Arenal samotný je však jedním z největších a nejrušnějších letovisek na ostrově, velmi oblíbeným především mezi mladými lidmi, kteří chtějí strávit dovolenou plnou akce.

Krásné pláže v El Arenal

Jedním z hlavních důvodů, proč turisté přijíždějí do El Arenal, jsou jeho krásné pláže. Pláže jsou zde velmi rozmanité - od zátok s křišťálově čistou vodou až po dlouhé písčité pláže, které lákají k opalování a odpočinku. Mezi nejoblíbenější patří pláž Playa de Palma, která se rozprostírá na 4,5 km a nabízí řadu vodních sportů.

Noční život v El Arenal

Pokud hledáte dovolenou plnou zábavy a nočního života, El Arenal vám to nabídne. Zábava zde začíná již během dne, kdy můžete navštívit plážové bary a restaurace. Večer se pak život přesouvá do klubů a diskoték a pokračuje až do ranních hodin. Mezi nejoblíbenější místa patří klub BCM, který patří mezi největší diskotéky v Evropě a nabízí širokou škálu hudebních stylů.

Ostatní atrakce v El Arenal

El Arenal nabízí řadu dalších aktivit a atrakcí. Můžete si například pronajmout kolo a projet se po cyklostezkách na pobřeží, navštívit vodní park Aqualand nebo si zahrát minigolf. Pokud máte rádi adrenalin, můžete vyzkoušet také bungee jumping nebo jízdu na vodním skútru.

Letenky na Mallorku do El Arenal se mohou lišit podle data odletu a zpátečního letu, proto se vám vyplatí vyhledat si dobrou nabídku a zarezervovat si letenku s dostatečným předstihem. V tom vám pomohou cestovní kanceláře nebo specializované webové stránky. Výhodou letní sezóny je i to, že se můžete těšit na velké množství dalších turistů, ale i místních obyvatel, kteří vám s chutí poradí, kam se vydat na nejlepší jídlo nebo kam si zajít na drink.

Celkově lze říci, že El Arenal patří k místům, které si zamilují především mladí lidé a ti, kteří hledají dovolenou plnou zábavy a sportovních aktivit. Pokud patříte k nim i vy, nehledejte dál a vyrazte na Mallorku do El Arenal!


Nejčastější dotazy a odpovědi Španělsko Mallorca El Arenal


1. Jaký je nejlepší způsob, jak se dostat z letiště Palma de Mallorca do El Arenal?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat z letiště Palma de Mallorca do El Arenal, je autobusem nebo taxíkem. Autobusová linka Arenal Express nabízí pravidelné spojení po celý den a taxík vás doveze přímo ke vašemu ubytování.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v El Arenal?
Odpověď: Nejlepší pláže v El Arenal jsou Playa de Palma, široká a písečná pláž s čistou vodou, a Cala Estancia, tichá pláž s klidnou atmosférou a menšími množství turistů.

3. Jaké jsou nejlepší aktivity v El Arenal?
Odpověď: Mezi nejlepší aktivity v El Arenal patří návštěva akvaparku Aqualand El Arenal, procházka po nábřeží El Arenal, návštěva nedalekých přírodních parků a sportovní aktivity jako windsurfing a kiteboarding.

4. Kdy je nejlepší čas na návštěvu El Arenal?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu El Arenal je od května do října, kdy je počasí nejteplejší a suché. V červenci a srpnu může být velmi rušno a teplé, ale nabízí mnoho možností pro letní zábavu.

5. Kde si mohu zapůjčit kolo v El Arenal?
Odpověď: V El Arenal je mnoho půjčoven kol a potřeb pro vodní sporty. Některé z nejznámějších jsou Bikes Arenal, Fahrrad Ronny a Mallorca Bike Hire. Vyberte si podle vašich potřeb a preference.


Dovolená Španělsko Mallorca El Arenal


Mallorca je jedním z nejnavštěvovanějších turistických cílů ve Španělsku a nabízí mnoho možností pro odpočinek a zábavu. Jedním z nejpopulárnějších letovisek je El Arenal, který se nachází na jižním pobřeží ostrova.

El Arenal se nachází jen kousek od Palmy de Mallorca, což je ideální výchozí bod pro ty, kteří chtějí prozkoumat hlavní město a přitom pobývat u moře.

Letovisko El Arenal se vyznačuje krásnými písečnými plážemi, na kterých si mohou návštěvníci užívat slunce a koupání. Pro ty, kteří hledají více akce, je k dispozici mnoho vodních sportů, jako je surfování, windsurfing, kajak, vodní lyžování a mnoho dalších.

Kromě moře se v El Arenal nabízí mnoho dalších atrakcí. Například akuapark Aqualand, který nabízí mnoho vodních atrakcí pro děti i dospělé, nebo Palma Aquarium, kde se mohou návštěvníci seznámit s mnoha podmořskými druhy a pozorovat je v jejich přirozeném prostředí.

El Arenal je také ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít noční život. Nachází se zde mnoho barů, klubů a restaurací, kde mohou návštěvníci ochutnat místní kuchyni a vychutnat si mořské plody a ryby.

Celkově řečeno, El Arenal je ideálním místem pro ty, kteří hledají slunečné pláže, vodní sporty a mořské dobrodružství. To vše v krásném prostředí a s mnoha dalšími možnostmi pro zábavu a relaxaci. Určitě stojí za to navštívit toto oblíbené letovisko na Mallorce.


Počasí Španělsko Mallorca El Arenal


El Arenal se nachází na jihu ostrova Mallorca, který je součástí Španělska. Tento turistický ostrov je znám svými krásnými plážemi, bohatou kulturou a nádherným počasím. Pokud se chystáte na dovolenou do Španělska a plánujete navštívit Mallorcu, pak byste měli vědět, jaké počasí zde můžete očekávat.

Klima na Mallorce patří mezi subtropická, což znamená, že v létě jsou zde vysoké teploty a v zimě mírné. Teploty se pohybují v průměru od 15°C v zimě až po 30°C v létě. V měsících červenec a srpen jsou nejvyšší teploty, které mohou dosahovat až 35°C. Díky příjemnému teplu v létě se Mallorca stává ideální destinací pro letní dovolenou.

Večer teploty klesají a mohou dosahovat příjemných 18°C, takže si můžete užít procházky po pláži nebo večeře na nádherných terasách. Většina zemědělské činnosti se koná v zimních měsících, kdy jsou teploty mírné a srážky nejsou tak vysoké. Během zimy se teploty pohybují mezi 10 a 15°C a celkově je období od listopadu do února mnohem vlhčí.

Co se týče srážek, Mallorca patří mezi sušší oblasti Španělska. Průměrné srážky zde dosahují 450 mm ročně. Nejsušší období bývá v létě, kdy průměrné srážky dosahují jen 10 až 20 mm za měsíc. Naopak nejvíce srážek se očekávají v zimě, kdy mohou dosahovat až 70 mm za měsíc.

El Arenal se také pyšní tím, že má více než 300 pěkných slunečných dnů v roce, takže si zde můžete být jistí tím, že bude převládat krásné počasí. S teplým počasím a překrásnými plážemi je Mallorca ideálním místem pro vás, pokud hledáte zážitky v přírodě a vodních sportech.

V letních měsících navštěvuje ostrov mnoho turistů, takže se připravte na rušnější pláže a ulice, ale i na velké množství kulturních akcí a festivalů. Díky krásnému počasí se můžete těšit na nádherné procházky na pláži, koupání a různé vodní sporty. V zimě je ideální pro turisty, kteří hledají klid a pohodu, takže si můžete prohlédnout historická místa, vychutnat si místní speciality a poznávat zdejší kulturu.

Počasí na Mallorce je ideální pro všechny, kteří hledají příjemné teploty, nádherné pláže a krásné přírodní scenérie. Pokud se chystáte na dovolenou, neváhejte a navštivte tento krásný kout Španělska.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky