Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Spojené arabské emiráty Al Ain Oasis

Počasí Spojené arabské emiráty Al Ain Oasis


Spojené arabské emiráty jsou proslulé svým horkým a suchým klimatem, které vládne téměř po celý rok. Jedno z nejžádanějších turistických míst v UAE, Al Ain Oasis, není výjimkou.

Al Ain Oasis se rozprostírá na ploše 1200 hektarů, a je jedním z největších a nejkvalitnějších oáz na světě. Díky těmto faktorům, místo se stalo populárním cílem turistů, kteří hledají únik od městského života, a kteří chtějí prozkoumat krásu a bohatství krajiny UAE.

Co se týče počasí, Al Ain Oasis je oblastí pokrytou pouští, což znamená, že zde panuje horké a suché klima. Průměrná teplota v letních měsících se pohybuje od 35°C do 45°C, zatímco v zimních měsících teploty klesají na příjemných 20°C až 25°C. V průběhu roku je zde nízká pravděpodobnost jakýchkoli srážek.

Díky tomuto klimatu mohou turisté vychutnat půvabné a slunečné dny v Al Ain Oasis. Turisté mohou navštívit různá místa jako jsou Muzeum Al Ain, největší obchodní centrum Al Ain, nebo některé místní kulturní památky.

Vzhledem k extrémním teplotám v létě, je doporučeno turistům, aby si před návštěvou Al Ain Oasis náležitě připravili své oblečení a zůstávali hydratovaní. Přesto, Al Ain Oasis stále zůstává populárním místem pro turisty, kteří chtějí prozkoumat krásu a bohatství krajiny UAE.


Ubytování Spojené arabské emiráty Al Ain Oasis


Al Ain Oasis je ideálním místem pro ty, kteří hledají nádherné ubytování v Spojených arabských emirátech. Tato oáza se nachází v krásném prostředí plném zeleně a slouží jako skvělý únik z rušného města. Kromě toho nabízí i širokou škálu místních atrakcí a služeb.

Pokud hledáte luxusní a pohodlné umístění, pak je Al Ain Oasis pro vás ideální volbou. Hotelové pokoje jsou velmi prostorné a pohodlné, a vybavené moderním vybavením, jako například klimatizací, minibarem a Wi-Fi.

Kromě toho jsou i další možnosti ubytování, jako třeba apartmány a vily. Tyto ubytovací možnosti jsou perfektní pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří hledají soukromí a pohodlí.

Zajímavostí ubytování v Al Ain Oasis je to, že hotel leží v rámci památky UNESCO, která zahrnuje více než 100 tisíc palmových stromů. Tyto palmy jsou staré přes 4 000 let a mají historický význam pro místní obyvatelstvo. Je to už samotný důvod, proč byste měli navštívit tuto oblast.

V hotelu Al Ain Oasis se nachází také několik restaurací a kaváren, které nabízejí vynikající jídlo a pití. Najdete zde mnoho místních specialit stejně jako mezinárodní jídlo. Při konzumaci vašeho oblíbeného jídla si můžete užít nádherný výhled na okolní palmy a zahradu.

V hotelu Al Ain Oasis najdete i několik dalších služeb, jako například venkovní bazén, fitness centrum a spa. Tyto služby jsou ideální pro ty, kteří hledají relaxaci a aktivní odpočinek během své dovolené.

Kromě toho jsou v oblasti Al Ain mnohé atrakce, které stojí za návštěvu. Můžete se projít po oáze a užít si překrásnou přírodu. Dále tu najdete ZOO Al-Ain, palác Hili, Národní muzeum Al Ain, nebo starověké památky jako hrobku Hili.

Celkově lze říct, že ubytování v Al Ain Oasis je skvělý způsob, jak prožít dovolenou v luxusu a pohodlí. S mnoha možnostmi ubytování, atrakcemi a službami, se jedná o jedno z nejlepších a nejkrásnějších míst na Spojených arabských emirátech. Děje se tu mnoho akcí a zážitků, které vás zaručeně nadchnou a zpříjemní vám dovolenou. Určitě Vám zde bude líbit a zanechá trvalé vzpomínky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Al Ain Oasis


1. Jaká je adresa a otevírací doba Al Ain Oasis?
Adresa: Al Ain Oasis, Al Ain, United Arab Emirates
Otevírací doba: Pondělí až neděle: 8:00 - 17:00

2. Musím si vstup do Al Ain Oasis rezervovat předem?
Vstup do Al Ain Oasis není nutné si rezervovat předem.

3. Mám povinnost se obléct na návštěvu Al Ain Oasis?
Je doporučeno, abyste se oblékli přiměřeně a vkusně, abyste respektovali místní kulturu a tradice.

4. Co musím vzít s sebou k návštěvě Al Ain Oasis?
Doporučujeme vám vzít s sebou vodu, sluneční brýle, klobouk / kšiltovku a ochranný krém na slunce.

5. Můžu fotografovat v Al Ain Oasis?
Ano, fotografie jsou povoleny.

6. Je v Al Ain Oasis k dispozici jídlo a pití?
Ano, v Al Ain Oasis je k dispozici několik stánků se svačinami a nápoji.

7. Je v Al Ain Oasis k dispozici turistický průvodce?
Ano, jsou k dispozici turistické průvodce, kteří vám mohou poskytnout informace o oáze a historii regionu.

8. Je vhodné navštívit Al Ain Oasis s dětmi?
Ano, Al Ain Oase je vhodná pro rodiny s dětmi. Děti budou mít možnost vyzkoušet si třeba i tradiční zemědělské práce.

9. Kolik stojí vstup do Al Ain Oasis?
Vstup do Al Ain Oasis je zdarma.

10. Co mohu vidět v Al Ain Oasis?
V Al Ain Oasis můžete vidět stovky palmových stromů, rozmanitou rostlinnou diverzitu, historickou qanatovou síť a mnoho dalšího.


Letenka Spojené arabské emiráty Al Ain Oasis


Spojené arabské emiráty jsou země plná neuvěřitelných kulturních a přírodních pokladů. Jedním z nich je i oáza Al Ain Oasis. Pokud se chystáte na cestu do této oblasti, nedělejte chybu a nevynechejte tuto skvostnou lokalitu, která byla prohlášena za světové dědictví UNESCO.

Al Ain Oasis se nachází v centru města Al Ain, čtvrtého největšího města v Emirátech. Je to oáza o rozloze více než 120 hektarů s více než 147 000 palmami datlovými. To z ní dělá jednu z největších oáz na světě. Oáza byla založena více než 4 000 lety a je to jedno z nejstarších osídlených míst v Emirátech. Toto místo sloužilo jako zdroj pitné vody pro většinu arabských kmenů v této oblasti.

Procházení oázou je neuvěřitelný zážitek. Můžete se procházet jejími úzkými cestičkami a vychutnat si klid a ticho, které zde panuje. Uvidíte, jak se datlové palmy sklánějí pod tíhou svých sladkých plodů a slyšíte zvuk vody, která protéká umělecky uchovávanými kanály.

Pokud se chystáte navštívit Al Ain Oasis, nevynechejte návštěvu Muzea oázy Al Ain, které se nachází v hlavní vstupní hale oázy. Zde se dozvíte více o historii oázy a o tom, jak byly kanály vybudovány tak, aby co nejúčinněji využívaly vodu.

Užijte si Al Ain Oasis ve svém vlastním tempu a nechte se unést krásami tohoto úžasného místa. A pokud hledáte způsob, jak se sem dostat, letenka Spojené arabské emiráty Al Ain Oasis je vynikající volbou. Tak co na to – zarezervujte si svoji cestu a užijte si udivující krásy Al Ain Oasis!


Dovolená Spojené arabské emiráty Al Ain Oasis


Spojené arabské emiráty jsou fascinujícím místem, které láká turisty z celého světa. Kromě Dubai a Abu Dhabi existují i další místa, která stojí za návštěvu. Jedním z nich je město Al Ain, které se nachází v centrální části země. Toto město je známé svými oázami a historickými památkami.

Jedna z nejvíce navštěvovaných turistických atrakcí Al Ain jsou Al Ain Oasis. Toto obrovské pěstitelské území o rozloze 1200 hektarů je považováno za největší oázu v celých Spojených arabských emirátech. Rezervace se nachází v samém srdci města a patří k nejstarším a nejproduktivnějším oblastem v zemi.

Al Ain Oasis se skládá z více než 14000 palmových stromů, které produkují různé druhy ovoce, jako jsou datle, citrusy a mnoho dalšího. Navíc se zde také nacházejí zelí, cukrová třtina a ovocné stromy jako granátová jablka a hrozny. Toto místo je velmi důležité z ekologického hlediska, jelikož poskytuje kyslík, absorbuje oxid uhličitý a chrání půdu před erozí.

Pro turisty, kteří sem přijedou, je toto místo skvělé pro pikniky, procházky a relaxaci. V Al Ain Oasis se nacházejí cesty, jejichž nejstarší části mohou být datovány již do 18. století. Mezi oázovými cestami se nacházejí i malé vodní kanály, které jsou z místních zdrojů napájeny územím oázy. Tento systém zavlažování pomocí kanálů, který se užívá v této oblasti již po mnoho let, byl nedávno prohlášen za součást světového dědictví UNESCO.

Kromě procházek a pikniků je v Al Ain Oasis mnoho dalšího, co turisty láká. Například se zde nacházejí muzea, která návštěvníky seznamují s historií tohoto místa. Místa jako Al Ain National Museum nebo Al Ain Palace Museum nabízejí pohled na tradiční život v této oblasti a zároveň dokládají, jak oázy v Arábii mohou přispět k běžnému životu v této oblasti.

Al Ain Oasis je skvělou volbou pro turisty, kteří chtějí prozkoumat kus arabské kultury a zároveň i přírodní krásy. Při návštěvě oázy si můžete vychutnat krásu oázy, slyšet šplouchání vody a prozkoumat největší oázu v celých SAE. Pokud se chystáte do této oblasti, určitě nevynechejte tuto neobyčejnou destinaci!


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky