Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Švýcarsko Zermatt

Ubytování Švýcarsko Zermatt


Švýcarsko je jednou z nejhezčích zemí Evropy s nádhernou přírodou a malebnými horskými městečky. Mezi nejznámější z nich patří Zermatt, který leží pod majestátní horou Matterhorn. Pokud plánujete cestu do této oblasti, zde je několik tipů na ubytování v oblasti Zermatt.

První možností jsou hotely. V oblasti Zermatt existuje mnoho různých hotelů, od menších rodinných podniků po luxusní 5hvězdičkové hotely s vynikajícími službami a špičkovou gastronomií. Mnoho hotelů nabízí krásný výhled na hory a mnohé mají také wellness centra a bazény.

Další možností jsou apartmány a horské chaty. Tyto ubytování jsou ideální volbou pro větší skupiny či rodiny, kteří chtějí být sami a užít si vysokohorskou přírodu Zermattu. Horské chaty a apartmány jsou často velmi moderně vybavené a poskytují úplnou soukromí a pohodlí. Mnoho z těchto ubytování má i terasy a venkovní prostory, které poskytují dokonalý výhled na okolní hory a přírodu.

Poslední možností jsou ubytování v horských stanicích. Tyto stanice se nacházejí v horách, ale jsou dosažitelné vlakem nebo lanovkou. Ubytování v horských stanicích je ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat švýcarské Alpy a využít turistické stezky, ale nechtějí trávit příliš mnoho času cestováním do města. V horských stanicích obvykle najdete různé druhy ubytování, od horských chat až po hotely.

Zermatt je nádherné horské městečko, které nabízí mnoho možností pro ubytování. Bez ohledu na to, kterou z možností zvolíte, budete mít zaručen nádherný výhled na nejvyšší hory Evropy a velmi kvalitní služby. Sama cesta do Zermattu se už stává pro mnoho lidí dovolenou snem, takže si určitě užijete nadhernou dovolenou v této úžasné oblasti Švýcarska.


Nejčastější dotazy a odpovědi Švýcarsko Zermatt


Dotazy:

1. Jak se dostat do Zermattu?

2. Můžu jet autem do Zermattu?

3. Jaké jsou nejlepší lyžařské tratě v Zermattu?

4. Je možné lyžovat v létě v Zermattu?

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Zermattu?

Odpovědi:

1. Nejlepší způsob jak se dostat do Zermattu je vlakem z Vispu. Vlak z Vispu jezdí přes Scuol, Landeck a Klosters.

2. Autem je možné dojet pouze do obce Täsch. Zde musíte zaparkovat auto a vyrazit vlakem z Täsch do Zermattu.

3. Zermatt je známý svými lyžařskými tratěmi ve výšce až 3 883 metrů. Mezi nejlepší se řadí Matterhorn Glacier Paradise, Gornergrat a Schwarzsee.

4. Ano, v Zermattu je možné lyžovat i v létě. Díky největšímu ledovci v Evropě, který se nachází v oblasti Matterhorn Glacier Paradise, je možné lyžovat po celý rok.

5. V Zermattu je mnoho restaurací, které nabízejí švýcarskou kuchyni. Mezi nejlepší patří Zum See, Findlerhof a Chez Vrony.


Dovolená Švýcarsko Zermatt


Švýcarsko se řadí mezi jednu z nejoblíbenějších turistických destinací na světě. Dovolená ve Švýcarsku nabízí nádhernou přírodu, spoustu kulturních památek a jedinečnou atmosféru. Mezi nejoblíbenější letoviska patří Zermatt, který se nachází v údolí Mattertal.

Zermatt je městečko, které leží na úpatí nejvyšší hory v Evropě, a sice na Monte Blancu. Je to diamant Alp, který vám nabídne nejen krásnou přírodu, ale také romantiku a relaxaci. Kromě toho má Zermatt také celosvětovou pověst jako město horského lyžování. Pokud se chystáte na dovolenou do Zermattu, určitě neváhejte a navštivte některé z nejatraktivnějších míst.

V létě Vám může Zermatt nabídnout vysokohorskou turistiku, cykloturistiku, ale také golf a tenis. Ve Zermattu budete moci vyzkoušet Via Ferratu. Jedná se o turistiku s ocelovými lany a kramlemi na skále. Můžete si také projít komentovanou turistiku do údolí nebo se projít k vodopádům. Pro milovníky koupání a chlazení se ve vodě je pak určen místní bazén.

V zimním období je pak Zermatt rájem pro všechny lyžaře, také pro ty náročné. Množství sjezdovek v jednom místě na vás čeká. Většina z nich je také spojena s oblastí Cervinia na italské straně a tvoří se tak jedna z největších areálů lyžařských v Evropě. Okolo městečka se také nachází spousta kilometrů běžeckých tratí.

Pokud by vás ale lákaly návštěvy kulturních památek a podobných pamětihodnosti, můžete se vydat právě do města Zermatt, kde najdete mnoho starobylých památek. V této oblasti například najdeme starou kapli, která pochází z 17. století, nebo také muzeum pod názvem "Museum im Schranne".

A pokud hledáte nějakou odpočinkovou aktivitu, pomůže vám místní wellness, kde si můžete dopřát relaxaci a odpočinek. V našem městečku máme také spoustu restaurací a barů, kde si můžete ochutnat i tradiční švýcarskou kuchyni.

Zermatt je výbornou volbou pro ty, kteří se chtějí odpočinout a načerpat energii v nejlepší přírodě. Švýcarsko vás nadchne přirozenou krásou, která jinde nenajdete. Pokud tedy plánujete dovolenou a hledáte místo, kde se budete cítit jako v pohádce, určitě navštivte Zermatt.


Počasí Švýcarsko Zermatt


Švýcarsko je známé svými krásnými horskými oblastmi a jedním z nejpopulárnějších turistických míst je městečko Zermatt. Toto malebné městečko se nachází v oblasti Wallis, obklopené horami a s nejvyšší horou Švýcarska - Matterhornem, která zde dosahuje výšky více než 4 000 metrů.

Počasí v Zermattu je typické pro alpské oblasti. V zimě jsou teploty nízké, především v horách, kde se může vyskytnout mnoho sněhu. V městečku samotném jsou teploty mírnější, ale i tak se rozhodně musíte teple obléknout.

V létě jsou teploty příjemné a ideální pro turistiku a další aktivity v přírodě. Vzhledem k poloze města v horách je zde čistý vzduch a příjemné klima pro trávení času venku.

Na co se můžete těšit, když navštívíte Zermatt? Kromě nádherných výhledů na okolní hory a Matterhorn, můžete vyrazit na horské túry, projížďky na kole a na zimní aktivity jako je sjezdové lyžování nebo běžkování na sněhu. Turistické stezky v okolí nabízejí krásné scenérie a unikátní výhledy na ty nejvyšší vrcholy.

Kromě příznivého počasí je pro návštěvu Zermattu důležité si uvědomit, že město je bez automobilů. To znamená, že se můžete pohybovat jen pěšky, na kole nebo v elektrickém vozíku. To vám nabízí možnost si užít krásnou přírodu bez dopravního ruchu a s klidem.

Takže, pokud hledáte ideální místo pro turistiku v horách, Zermatt je skvělou volbou. Příznivé počasí, čistý vzduch, krásné krajiná a unikátní atmosféra bez automobilů vytváří výborné podmínky pro odpočinek a relaxaci. Navštivte Švýcarsko a objevte krásy Zermattu.


Letenka Švýcarsko Zermatt


Letenka do Švýcarska není pro mnohé z nás běžnou záležitostí. Když ale slyšíme jméno Zermatt, nejspíše nás napadne Alpská perla s nejvyšším švýcarským vrcholem Matterhornem. A opravdu, Zermatt je tím místem, které zaujme každého, kdo má rád přírodu a horolezce jistě nadchne pohled na nejkrásnější a nejtěžší hora na světě.

Do tohoto nádherného městečka se nyní můžete dostat i letadlem. Letiště v Curychu, Bernu a Ženevě se nacházejí v dosahu 2 až 3 hodinové jízdy vlakem. Cena letenky samozřejmě závisí na termínu cesty, pokud budete cestovat mimo sezónu, můžete si letenku pořídit za nižší cenu, nicméně na rozdíl od jiných destinací, cena letenky není ve srovnání s tím, co tam můžete vidět a zažít, vysoká.

Zermatt je známý nejen díky Matterhornu, ale také díky čistému alpskému ovzduší a krásné přírodě, kde si můžete užít opravdového horského turismu. Pokud se rozhodnete pro cestu letadlem, nemusíte se bát, že vám zůstane zbytečně málo času na výlety po okolí, doprava z letiště pomocí vlaku či autobusu není zdlouhavá. Vlaky jezdí často, dokonce i nocí, takže si můžete naplánovat i vícedenní výlet.

Zermatt je také známý pro svoji gastronomii a neuvěřitelnou nabídku lyžařských tratí. Pokud tedy rádi lyžujete, zkontrolujte, zda je v oblasti dostatek sněhu a vyrazte na sjezdovku. Tuto krásnou oblast si můžete užívat v zimních měsících, kdy zde najdete spousty sněhu na lyžování a sněžných výletů, ale i letních sportů, v létě jistě uvítáte procházky po horách, cyklistiku nebo golf, jednoduše řečeno, Zermatt nabízí skvělé možnosti v každém ročním období.

Letenka do Zermattu je tedy skvělou volbou pro ty, kteří chtějí být blíže přírodě, zažít něco neopakovatelného a užít si dovolenou na horách. Stačí vybrat to správné datum a vyrazit směrem k této nádherné oblasti, kde se setkáte s přirozenou a opravdovou krásou, a navíc s nejkrásnější horou na světě.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky