Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo

Nejčastější dotazy a odpovědi Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Dotaz: Jaké jsou otevírací hodiny Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?
Odpověď: Otevírací hodiny jsou obvykle od 8:30 do 18:00.

Dotaz: Jak se dostanu do Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?
Odpověď: Lze se tam dostat místní dopravou nebo taxíkem.

Dotaz: Kolik stojí vstupenka do Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?
Odpověď: Vstupenka stojí obvykle kolem 300 THB (asi 9 USD).

Dotaz: Co mohu vidět v Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?
Odpověď: V zoo můžete vidět krokodýly, krokodýly sladkovodní, hady, želvy a další druhy zvířat.

Dotaz: Je v Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo bezpečno?
Odpověď: Ano, obvykle je v zoo bezpečno, ale musíte dodržovat pokyny personálu a být opatrní kolem zvířat.

Dotaz: Je v zoo možné nakrmit krokodýly?
Odpověď: Ano, v zoo je možné nakrmit krokodýly s kousky masa.

Dotaz: Má Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo restauraci?
Odpověď: Ano, v zoo je restaurace, kde si můžete objednat jídlo a pití.

Dotaz: Je v Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo WiFi připojení?
Odpověď: Obvykle v zoo není WiFi připojení, ale v okolí jsou dostupné internetové kavárny s Wi-Fi připojením.


Počasí Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Thajsko je známé svým exotickým počasím s horkým a vlhkým klimatem, který je ideální pro životně důležité druhy, jako jsou krokodýli. Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je místem, které tyto krokodýly přivádí na plochu a zobrazuje je pro milovníky přírody, turisty a návštěvníky.

Když navštívíte Samut Prakan Crocodile Farm a Zoo, můžete se těšit na teplé počasí, protože průměrná teplota je kolem 28-30 ° C po celý rok. V období mezi dubnem a červnem je ale něco, co byste mohli potkat, průtrže mračen, které mohou být docela intenzivní. Tyto deštivé sezóny se nazývají "Wet Monsoon" и "Dry Monsoon" a mohou způsobit záplavy a silné nárazy větru.

V létě, v období od června do září, se můžete těšit na horké a slunečné dny, které nabízejí ideální podmínky pro prohlídku tohoto vynikajícího kočovného zvěřince a farmy krokodýlů. Na podzim, v období od října do prosince, jsou teploty mírnější a mírně vlhčí, což může být pro návštěvy zdravotně příznivější.

Celkově je počasí v Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo celoročně příjemné, ale pro návštěvu kočovného zvěřince a farmy krokodýlů se doporučuje navštívit v období od listopadu do února, protože teploty jsou mírné a suché.

Kromě toho, že se těšíte na zvyčejně příznivé počasí, můžete si připravit další věci, jako například lehké oblečení, obuv na pohodlnou procházku, ochranné prostředky proti hmyzu a slunci a spoustu fotografických příležitostí, které nabízejí exotické zvířata, jako jsou krokodýli, tygři, lvi a mnoho dalších.

Jako součást návštěvy Samut Prakan Crocodile Farm a Zoo se doporučuje doplnit stravu a tekutiny, jelikož po bezvadnou procházku v teple a vlhkosti může člověk cítit hlad a strach ze žízně.

Celkově si budete moci užít neuvěřitelné zážitky, které nabízí Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo, a těšit se na ojedinělou přírodu po celý rok díky teplému a vlhkému počasí v oblasti.


Dovolená Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Thajsko je známé svou malebnou krajinou, úchvatnými plážemi a skvělou kuchyní. Pokud ale hledáte neobvyklou zábavu a chcete zažít něco zcela jiného, pak je pro vás ideální volbou návštěva zoo a farmy krokodýlů v Samut Prakanu. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi i pro milovníky zvířat, kteří hledají zábavu a dobrodružství.

Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je největší farmou krokodýlů v Thajsku s více než 100 000 krokodýly různých druhů. Na farmě můžete podívat na krokodýly různých velikostí, od malinkých novorozených, až po obrovské dravce dlouhé až 6 metrů. Navíc je zde možnost vidět i jiná exotická zvířata jako jsou hadi, kočkovité šelmy, papoušci a opice.

Kromě prohlídky zvířat však nabízí Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo i řadu aktivit pro své návštěvníky. Například můžete vidět ukázky, jak krokodýli loví, jak se krmí a jak se s nimi pracuje. Zde můžete také vidět úžasnou ukázku, kdy se muž zahrabá do krokodýlího hnízda, aby získal vejce. Navíc je zde také možnost projít se po zoo a sledovat ukázky umění, jako třeba zákrok na hadovi.

Jeden z nejvýznamnějších momentů pro návštěvníky je sekce "Krokodýl Wrestling", při které si mohou zájemci pod vedením zkušeného trenéra vyzkoušet chytat krokodýly. Samozřejmě jsou tyto "zápasy" zcela bezpečné a jsou připraveny tak, aby zvířata nebyla vystavena žádnému nebezpečí.

Pokud máte rádi adrenalinové aktiviny, máte možnost projít se na zádech krokodýla po malém vodním parku. Další zaujímavou aktivitou může být hřiště s vodními pistolemi a elektrickými auty.

Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo se nachází jen pár kilometrů jihovýchodně od centra města Bangkok a je otevřen celý týden. Dopravu si můžete zajistit taxíkem či veřejnou dopravou.

Tak neváhejte a pojďte si užít podívanou na tyto exotické tvory v Samut Prakanu a zážít nezapomenutelný zážitek.


Letenka Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Pokud plánujete cestu do Thajska a hledáte neobvyklé zážitky, navštivte Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo! Toto místo je jednou z největších farm a potulných zoo s krokodýly na světě.

Tato farma a zoo se nachází v Samut Prakan, což je asi 25 km jihovýchodně od Bangkoku. Původně byla farma založena v roce 1950 s cílem chovat a ochraňovat jim krokodýly. Postupem času se farma rozšířila a nyní zahrnuje širokou škálu zvířat, včetně krokodýlů, hadů, opic a slonů.

Jednou z největších atrakcí Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo je krokodýlí show. V této show ukazují trénovaní krokodýli své schopnosti a umění, což představuje velkou příležitost pro fotografy. Diváci si mohou také prohlédnout diskuse s krokodýly a získat o nich více informací.

Farmu rovněž nabízí možnost pro výzkum a pozorování krokodýlů, což je skvělá příležitost pro všechny, kdo si chtějí přiblížit tyto fascinující tvory. V samotné zoo můžete navštívit tři oblasti se zvířaty - Africkou savanu, Asii a Jižní Ameriku. V každé z těchto oblastí můžete najít různé druhy zvířat, jako jsou levharti, zebry, pandy a další.

Králem této zoo je však jediný albínský krokodýl na světě. Jedná se o vzácnou a velmi skvělou příležitost pro všechny, kteří chtějí vidět něco opravdu výjimečného.

Když budete mít v Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo dost, můžete se pokochat krásou zahrady na farmě astronomické observatoře. Zahrada na farmě je krásně upravená a lidé si zde mohou relaxovat a strávit odpočinkový čas s rodinou a přáteli. Astronomická observatoř pak nabízí možnost pozorování hvězd a planet v nočních hodinách.

Když si najdete volný čas, vydejte se navštívit Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo a máte zaručený neobvyklý zážitek pro celou rodinu.


Ubytování Thajsko Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo


Thajsko je země, kde se můžete těšit na mnoho krásných a pestrých zážitků. Mezi ně patří návštěva mnoha zajímavých míst, jako je například Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo. Jedná se o velkolepou zoo, která vás přivítá mnoha druhy zvířat a vaši návštěvu zde udělá nezapomenutelnou.

Kde se nachází Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?

Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo se nachází v thajské provincii Samut Prakan. Toto místo je vzdálené pouhých 25 km od thajského hlavního města Bangkok.

Co všechno můžete vidět v Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo?

Pokud jste milovníci zvířat, tak rozhodně musíte navštívit Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo. Toto místo je plné všech druhů zvířat, která by vás mohla zajímat. Zde uvidíte velkolepé slony, tygry, hrochy, opice, hady, leguány, krokodýly a další zvířata.

Krokodýlový park je jednou z hlavních atrakcí tohoto místa. Zde můžete pozorovat život krokodýlů a mnoho dalších zvířat, jako jsou hadi, zebry, žirafy a medvědi. Kromě toho můžete navštívit pavilon živých maček a jiných druhů velkých kočkovitých šelem.

Co se týče ubytování, Samut Prakan Crocodile Farm a Zoo nabízí mnoho možností. Zde najdete hotely v různých cenových kategoriích, takže si můžete vybrat ubytování podle vašeho rozpočtu.

Pokud hledáte levnější možnost, můžete zvolit ubytování v jednom z hostinců nebo v penzionech v blízkosti zoo. Ceny za takovéto ubytování začínají na 10 dolarů za noc.

Pokud vám ovšem nevadí připlatit si za trochu luxusu, můžete se rozhodnout pro ubytování v některém z luxusních hotelů v této oblasti. Ceny za luxusní ubytování se pohybují v cenové relaci od 50 dolarů a více za noc.

Celkově je Samut Prakan Crocodile Farm and Zoo skvělým místem pro všechny, kdo hledají nezapomenutelnou dovolenou plnou zábavy a krásných zážitků. Doporučujeme navštívit tento skvělý zábavní park a ubytovat se v některém z místních hotelů či penzionů. Když už budete v Thajsku, určitě neváhejte a navštivte toto místo, které vás nezklame.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky