Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Uruguay Parque Nacional Quebrada de los Cuervos

Letenka Uruguay Parque Nacional Quebrada de los Cuervos


Uruguay je nevšední destinací Malesie, kterou lze objevovat ze všech úhlů. Pokud hledáte autentickou přírodu, má řada návštěvníků málo místa věnovaného velkým národním parkům, jako je Parque Nacional Quebrada de los Cuervos, který se nachází v centru Uruguaye.

Park se rozprostírá na ploše více než 5 000 hektarů a je považován za jeden z nejkrásnějších parků v Uruguayi. Název parku Quebrada de los Cuervos zahrnuje údolí omývané řekou, kde se prolínají kopce a hory s divokou a nádhernou krajinou. Park je také domovem různých druhů mnoha zvířat, jako je divoké prase, kapybara a nesčetné množství ptáků.

Z Montevidea do Parku Quebrada de los Cuervos je možné se dostat nejlépe autem nebo také autobusem. Autobusová jízda trvá asi 5 hodin a samotný park je možné navštívit celoročně.

Návštěvníci mohou v parku najít různé stezky a turistické trasy, které jim umožní vydat se na pěší výlety a objevovat divokou krajinu. Trasa je dobře značena a bezpečná, ale turisté se musí oblékat podle aktuálního počasí a nezapomínat na dostatek vody a jídla.

Některé z nejpopulárnějších tras v parku Quebrada de los Cuervos zahrnují cestu k vodopádům Cascada del Tigre, kde si můžete užít krásné vody a výhled na krásnou přírodu. Další možností je trasa k vyhlídkovému bodu Gruta del Palacio, kde se můžete těšit na úžasný výhled na celý park. Také se zde nachází skalnaté údolí zaříznuté řekou, které nabízí návštěvníkům skvělé místo pro odpočinek a relaxaci.

Celkově lze říct, že návštěva parku Quebrada de los Cuervos je nezapomenutelným zážitkem, který vás zcela pohltí svým krásným prostředím. Turisté, kteří touží po tomto druhu zážitku, by neměli váhat a cestovat na toto nádherné místo již při své další návštěvě Uruguaye.


Ubytování Uruguay Parque Nacional Quebrada de los Cuervos


Uruguay je země, kterou na první pohled převážně tvoří zemědělská krajina a ploché louky. Pokud vás ale zajímají národní parky, můžete se těšit na návštěvu úchvatného Parque Nacional Quebrada de los Cuervos. Tento údolní národní park se nachází v centrální části Uruguaye, asi 220 km na severovýchod od hlavního města Montevidea, a nabízí úchvatné výhledy a příležitosti k prozkoumání nepřekonatelné přírody.

Pokud hledáte doporučení ohledně ubytování v tomto parku, rádi vám poradíme. Existují tři hlavní způsoby, jak se v Parque Nacional Quebrada de los Cuervos ubytovat.

Jedním z nich je kempování v podstatě po celém parku, jak se vám zlíbí. Tento načasování vám dává mnoho svobody při plánování vaší cesty, jelikož můžete zvolit své vlastní místo pro stanování. Nicméně, tento styl ubytování není pro každého, takže pokud vám to vyhovuje, ujistěte se, že máte dostatek vybavení, abyste se vypořádali s množstvím různých podmínek.

Další variantou je ubytování v domech na stromech nebo kachlích v blízkosti parku. Tyto tištěné struktury se nacházejí v parku a jsou ideální pro někoho, kdo hledá přírodní zážitek při zachování určité úrovně pohodlí.

Pokud ale máte rádi více komfort, můžete využít soukromé ubytování v okolí národního parku. Tyto možnosti nabízejí pohodlnější měkké postele, více soukromí a dalšího komfortu. Navíc jsou tato ubytování ideální pro ty, kteří hledají odpočinek po dni stráveném na výletech.

Kteroukoli možnost ubytování v Parque Nacional Quebrada de los Cuervos si zvolíte, můžete se těšit na mimořádný zážitek v krásné a nepředstavitelně zachované přírodě Uruguaye. Ať už se rozhodnete pro kempování, tipi nebo soukromé ubytování, určitě vám tento park poskytne nezapomenutelné zážitky a nádherné výhledy na podmanivou krajinu.


Dovolená Uruguay Parque Nacional Quebrada de los Cuervos


Uruguay může být malý stát, ale nabízí mnoho možností pro turisty, kteří hledají dobrodružství v přírodě. Jednou z těchto možností je návštěva národního parku Quebrada de los Cuervos, který se nachází v departementu Treinta y Tres, asi 300 km severovýchodně od hlavního města Montevideo.

Quebrada de los Cuervos znamená "údolí kruků" a je to výrazná geologická formace, která se táhne na délku přibližně 15 km. Údolí bylo vytvořeno říčkou, která tudy protéká a vytváří kaskády a vodopády. Park kanjónu byl v roce 2008 vyhlášený národním parkem.

Národní park Quebrada de los Cuervos je skvělým místem pro pěší turistiku, kde mohou turisté objevovat krásnou krajinu tvořenou strmými údolími, skalními věžemi, vodopády a horskými průsmyky. V parku se nachází mnoho turistických stezek, z nichž některé vedou k vrcholům hor, kde můžete obdivovat panoramatický výhled.

Peším turistům doporučujeme vystoupit na hory Rincón de los Pájaros (1230 m n. m.) a Cuchilla de Haedo (1375 m n. m.) Ke konci cesty si turisté mohou odpočinout u některého z mnoha vodopádů, kterými park oplývá.

Mimo pěší turistiku se park nabízí mnoho dalších aktivit, mezi ně patří například kanoistika, horolezectví, cyklistika nebo rybaření. V parku se nachází také kemp, kde si turisté mohou postavit stan a zůstat přenocovat.

Závěrem lze říci, že návštěva národního parku Quebrada de los Cuervos je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít dobrodružství v přírodě. Krásná krajina a mnoho turistických stezek nabízejí mnoho možností pro turisty, kteří hledají adrenalinový zážitek nebo prostě jen krásnou přírodu. Uruguay má toho mnoho k nabídce a Quebrada de los Cuervos je jedním z nejkrásnějších přírodních parků, které tento stát nabízí.


Počasí Uruguay Parque Nacional Quebrada de los Cuervos


Uruguay je malá jihoamerická země, která se pyšní různorodou krajinou a klimatem. Uruguayské pobřeží je známé pro své dlouhé pláže a teplé slunečné dny, zatímco vnitrozemí jeho páramií a horských oblastí nabízí odlišné a jedinečné zážitky. Jednou z nejkrásnějších přírodních oblastí Uruguaye je Parque Nacional Quebrada de los Cuervos (Národní park Krk čerňochů).

Národní park Quebrada de los Cuervos se nachází v departementu Treinta y Tres na východě země. Park je známý především svými malými řekami, vodopády a zelenými horami, které připomínají nádherné skandinávské kraje. Celkem je zde k nalezení 17 vodopádů a mnoho turistických stezek, které jsou udržovány a chráněny Uruguayskou vládou.

Kromě své malebné krásy je Quebrada de los Cuervos také oblíbená destinace pro lidi, kteří hledají aktivní dovolenou. Turistické stezky jsou různé obtížnosti a délky, takže každý návštěvník si může vybrat podle svých schopností. Některé stezky vedou k říčkám a vodopádům, zatímco jiné vedou do zalesněných oblastí s nádhernými výhledy na horizont.

Počasí v Quebrada de los Cuervos je obecně mírné a slunečné. Nejlepší čas na návštěvu parku je mezi říjnem a dubnem, kdy je nejtepleji. V létě se teploty pohybují kolem 30 stupňů Celsia a v zimě kolem 20 stupňů Celsia. Na podzim a na jaře je klima mírné se střídáním dešťových a slunečných dnů.

Quebrada de los Cuervos je pro návštěvníky otevřen po celý rok a má vstupní poplatek, který se používá k udržování a ochraně parku. V parku je k dispozici mnoho piknikových míst, kde si můžete na chvíli odpočinout a vychutnat si krásné výhledy. Místní průvodci jsou k dispozici pro ty, kteří si chtějí pronajmout služby parku nebo se jen dozvědět více informací o zdejší fauně a flóře.

Zkrátka, pokud hledáte krásné přírodní místo k prozkoumání nebo tiché místo k odpočinku a relaxaci, uruguayský Národní park Quebrada de los Cuervos je tou správnou volbou!


Nejčastější dotazy a odpovědi Uruguay Parque Nacional Quebrada de los Cuervos


Jaké aktivity mohu v parku dělat?

V parku se můžete věnovat turistice a vycházkám, pozorování ptáků, rybaření, kempování, jízdě na koni a turistice. Můžete také absolvovat některou z organizovaných turistických tras se sprievodcí.

Jsou v parku ubytovací možnosti?

Ano, v parku se nachází kemp s občerstvením a možností ubytování v chatkách. Je třeba si ubytování předem rezervovat.

Je v parku povolen vstup se psy?

Ne, do parku není povolen vstup se psy.

Kolik stojí vstup do parku?

Vstup do parku je zdarma.

Jaké jsou otevírací hodiny parku?

Park je otevřen každý den od 8:00 do 17:00 hodin.

Je v parku možné zaplatit kartou?

V parku není možné platit kartou, platba je možná pouze v hotovosti. Doporučuje se mít dostatečnou hotovost při vstupu do parku.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky