Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Filipíny Subic Bay

Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Subic Bay


Dotaz: Jak se dostanu do Subic Bay z Manily?
Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Subic Bay z Manily, je autobusem. Existuje několik autobusových společností, které nabízejí přímé spojení z Manily do Olongapa. Cesta trvá přibližně 2,5 až 3 hodiny.

Dotaz: Jaké aktivity jsou k dispozici v Subic Bay?
Odpověď: V Subic Bay naleznete mnoho různých aktivit, jako jsou pláže, vodní sporty, potápění, návštěva zoo a delfinárií, horské túry a další outdoorové aktivity.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže v Subic Bay?
Odpověď: Subic Bay nabízí mnoho krásných pláží, jako jsou Camayan Beach, All Hands Beach, Dungaree Beach a Baloy Long Beach.

Dotaz: Kdy je nejlepší doba k návštěvě Subic Bay?
Odpověď: Nejlepší doba k návštěvě Subic Bay je během suché sezóny, která trvá od listopadu do května. V tomto období jsou teploty příjemné a na plážích je méně lidí.

Dotaz: Kolik stojí potápění v Subic Bay?
Odpověď: Cena potápění se může lišit v závislosti na tom, kterou potápěčskou firmu si vyberete. Většinou se cena pohybuje kolem 2 000 až 3 000 filipínských pesů za jedno potápění.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší hotely v Subic Bay?
Odpověď: V Subic Bay naleznete mnoho různých ubytování, od luxusních hotelů po jednoduché penziony. Mezi nejlepší hotely patří The Lighthouse Marina Resort, Subic Bay Venezia Hotel a Subic Bay Yacht Club.

Dotaz: Jaké místní jídlo bych měl v Subic Bay ochutnat?
Odpověď: Mezi místní speciality patří adobo, sinigang, kare-kare, dinuguan a lechon. Pokud máte rádi mořské plody, měli byste určitě ochutnat i nějaké místní ryby nebo plody moře.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší aktivity pro rodiny s dětmi v Subic Bay?
Odpověď: Pro rodiny s dětmi jsou nejlepší aktivitou návštěva zoo, delfinária, plání na vodě, horské túry a návštěvy pláží. Na Subic Bay je také mnoho parků a vyhlídek, kde si mohou rodiny s dětmi užít spoustu zábavy.

Dotaz: Jaká je místní měna v Subic Bay?
Odpověď: Místní měnou v Subic Bay je filipínské peso (PHP). Většina obchodů a restaurací přijímá také americké dolary, ale je vhodnější mít pesos.

Dotaz: Jaká je zde klimatická oblast?
Odpověď: Subic Bay patří do tropického monzunového klimatu. Průměrná teplota se pohybuje kolem 27 stupňů Celsia. Nejdeštivější období je od května do října.


Počasí Filipíny Subic Bay


Subic Bay je jedno z nejzajímavějších míst na Filipínách. Nachází se na západním pobřeží Luzonu, asi 100 kilometrů západně od Manily. Subic Bay je proslulé svou krásnou přírodou a množstvím rekreačních aktivit, které nabízí. Avšak, stejně jako většina míst na Filipínách, i Subic Bay má své specifické počasí.

Subic Bay má subtropické podnebí s výraznými obdobími sucha a deště. Sucho zpravidla trvá od listopadu do května, zatímco deštivé období je v červnu až říjnu. Během období sucha mohou být teploty až 32 °C, zatímco během deštivého období se mohou teploty pohybovat kolem 24-26 °C.

Během deštivého období mohou oblasti, jako je Subic Bay, trpět mnoha tropickými bouřemi a výskytem mnoha tropických cyklón. V těchto obdobích může být velmi deštivé období, což může někdy narušovat plány turistů.

Avšak, i s tímto deštivým obdobím, stále existuje mnoho aktivit, které lze dělat v Subic Bay. Například mnoho hotelů a rekreačních center nabízí vnitřní aktivity, jako jsou fitness centra a interiérové hřiště na squash. Existují také vodní parky a aktivní služby, které nabízejí plážové aktivity, jako jsou například šnorchlování a potápění.

Navíc, během suššího období lze v Subic Bay pozorovat mnoho zvířat a rostlin. V této oblasti můžete pozorovat velkou různorodost ptáků, hmyzu a dalších druhů živočichů. Kromě toho se v této oblasti nachází mnoho lůžek korálových útesů, které jsou prime destinací pro potápěče a milovníky šnorchlování.

Celkově lze říci, že Subic Bay má své specifické počasí, které je nutné zohlednit při plánování zájezdu. Avšak, navzdory obdobím dešťů, stále existuje mnoho zajímavých aktivit, které lze v této oblasti provádět a mít zároveň pocit dovolené. Nezapomeňte vždy sledovat aktuální předpověď počasí před plánováním svých aktivit v této oblasti Filippín.


Dovolená Filipíny Subic Bay


Dovolená na Filipínách může být náročná, ale zároveň nezapomenutelná záležitost. V této zemi je mnoho krásných míst, která stojí za návštěvu. Mezi nimi patří také Subic Bay, krásná oblast nacházející se na ostrově Luzon, v provincii Zambales. Pokud plánujete návštěvu tohoto místa, nabízí se vám celá řada aktivit a zážitků.

Subic Bay byla dlouhá léta americkou vojenskou základnou. Tyto dny jsou již minulostí a z této oblasti se stal turistický ráj. Co tedy můžete na Subic Bay zažít?

Navštivte památník Corregidor Island, který připomíná události z druhé světové války. Na ostrov si můžete prohlédnout vojenská zařízení, tunely a řadu dalších zajímavostí.

Místní pláže nabízejí řadu možností k relaxaci i adrenalinovým aktivitám. K dispozici máte vodní sporty jako například šnorchlování, potápění, wakeboarding, kitesurfing a mnoho dalších.

Lákavou volbou pro dobrodružnější návštěvníky bude návštěva zoologické zahrady, kde si budete moci prohlédnout lokální zvířata i exotické druhy jako koaly, krokodýly, africké slony a další.

Chcete-li si zpestřit dovolenou, můžete si pronajmout motorku a vyrazit na cestu po okolí. Projedete tím krásné oblasti a budete mít možnost poznat místní kulturu a zvyky.

Subic Bay je také skvělým místem pro potápění. Můžete si zde prohlédnout koralové útesy a mnoho druhů ryb.

Milovníci golfu zde najdou také vynikající hřiště, kde si mohou zahrát a užít si krásné prostředí.

Co se týká ubytování, Subic Bay nabízí řadu možností. Najdete zde řadu hotelů, apartmánů, rodinných penzionů a dalších ubytování.

Celkově lze říci, že Subic Bay je skvělé místo pro návštěvu na dovolené na Filipínách. Nabízí řadu aktivit a zážitků pro jednotlivce i rodiny. Můžete si zde užít slunce a moře i poznat místní kulturu. Věříme, že si zde užijete skvělou dovolenou, kterou nezapomenete.


Ubytování Filipíny Subic Bay


Subic Bay je neuvěřitelně krásné místo, které se nachází na západním pobřeží Filipín. Je to oblíbené místo pro turisty, kteří chtějí být blízko přírodní krásy a mimo městský ruch. Pokud hledáte ubytování na Filipínách, Subic Bay by mělo být vaší první volbou. Níže si přečtěte více o tom, co Subic Bay nabízí, a jaké jsou zde možnosti ubytování.

Co můžete vidět v Subic Bay?

Subic Bay nabízí spoustu úžasných míst, které byste měli navštívit. Pokud máte rádi přírodu, můžete si vychutnat nádherné pláže a přírodní parky. Mezi nejpopulárnější patří Subic Bay Marine Park, kde se můžete podívat na podmořský svět a vyzkoušet si šnorchlování. Můžete se podívat na delfíny a lachtany a prožít s nimi nezapomenutelný zážitek. Pro milovníky adrenalinových zážitků je zde také několik džunglech výletů a zip line, které vám zaručí porci dobrodružství.

Mnoho turistů si také užívá luxusních resortů, které nabízejí mimořádně komfortní ubytování a nabídku kulinářských specialit.

Kde se můžete ubytovat v Subic Bay?

Subic Bay má širokou škálu ubytování, které splňuje různorodé požadavky turistů. Pokud hledáte pěkné a cenově dostupné ubytování, můžete si vybrat z mnoha možností.

První možností jsou hotelové pokoje a apartmány, které jsou lehce dostupné v centru města a nabízejí pěkné pokoje a výbornou možnost stravování. Pokud máte rádi více soukromí, můžete si zvolit tzv. "Airbnb" ubytování, což jsou soukromé pokoje nebo byty, které můžete pronajmout od místních obyvatel.

Pro ty, kteří chtějí opravdový luxus a mít nádherný pobyt, jsou tady luxusní resorty. Tyto resorty nabízejí pokojové i apartmánové ubytování a jsou součástí známých hotelových řetězců, jako třeba Hylton.

Pro ty, kteří chtějí zážitek naplno, je k dispozici mnoho kempů a ubytování formou stanování. Tyto placené kempy nabízejí užší spojení s přírodou.

Jak si rezervovat ubytování v Subic Bay?

Rezervace ubytování v Subic Bay se dá provést různými způsoby. Můžete to udělat prostřednictvím různých webových stránek, jako je například Booking.com nebo Expedia.cz, kde si můžete prohlédnout více možností. Další možností je kontaktovat konkrétní ubytování a rezervovat si ho přímo.

Celkově lze říci, že Subic Bay nabízí spoustu možností v oblasti ubytování a je vhodný pro turisty s různorodými zájmy. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si vyberete, budete si zde jistě užívat nezapomenutelný zážitek z přírodních krás.


Letenka Filipíny Subic Bay


Filipíny jsou pokladem Jihovýchodní Asie, plným exotických pramenů slunce, krásné přírody a fascinující kultury. Přestože je země velká a je její největší ostrov Luzon, většina turistů ví o destinaci méně a věnují se cestování do větších a známějších měst jako Manila, Boracay nebo Cebu. Avšak pro ty, kteří se chtějí projít po trochu jiné cestě, Subic Bay na Filipínách je ideální dovolenkovou destinací, kterou určitě stojí za to zvážit.

Subic Bay se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Luzon, asi 100 km západně od Manily. Tento region byl kdysi základnou amerického válečného loďstva, ale po odchodu Američanů došlo k nezaměstnanosti a propadu celého regionu. Nicméně, Subic Bay se přizpůsobil a nyní se stává turistickým rájem pro ty, kteří chtějí něco jiného a málo prozkoumaného.

Z Subic Bay je velmi snadné navštívit kulturní dědictví a krásnou přírodu tohoto regionu. Mezi turistické atrakce patří například Treetop Adventure Subic, který umožňuje návštěvníkům vysokohorskou turistiku, řečnou rafting, a také výhled z tzv. Canopy Walk. Dále tu je také Zoobic Safari, který nabízí safari na pozemních vozidlech, kdy se turisté mohou potkat s bengálskými tygry a slony. Subic Bay má také své vlastní pláže, jako jsou All Hands Beach nebo Nabasan Beach, které nabízejí krásný bělý písek a průzračnou vodu.

Aby se turisté mohli snadno dostat do Subic Bay, musí si nejprve zakoupit letenku do Manily, která je největším městem na Filipínách a leteckou bránou do celé země. Následně musí dojet do Subic Bay, což trvá zhruba 3 hodiny autem.

Pokud hledáte nádech dobrodružství, zábavy a klidu, Subic Bay by měla být na vašem seznamu při cestování Filipínami. Tento region nabízí mnoho aktivit, exotické jídlo a nádhernou přírodu a když se k tomu přidá snadná dostupnost z Manily, Subic Bay se stává ideální destinace pro dovolenou.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky