Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Grenada Laura's Herb and Spice Garden

Dovolená Grenada Laura's Herb and Spice Garden


Pokud hledáte útočiště od shonu a stresu všedního dne, pak je Grenada ideálním místem, kam vyrazit na dovolenou. A jestliže chcete zažít něco skutečně unikátního, pak rozhodně navštivte Laura's Herb and Spice Garden.

Již při příjezdu na toto místo se budete cítit jako v jiném světě. Prostorem se nese vůně bylin a koření, která vás provází po celou dobu vaší návštěvy.

Laura's Herb and Spice Garden se nachází na svahu hory Benji v oblasti St. George's. Je to rodinný podnik, který vznikl díky snaze Laury a jejího manžela Norberta o zachování tradice pěstování bylin a koření.

Prohlídka zahrady je dobrodružstvím samotným. Laura vás provází po zahradě a ukazuje vám, jak se pěstují různé druhy bylin a koření. U každé rostliny vám poskytne informace o jejím využití v kuchyni nebo medicíně. Navíc vám ukáže, jak si můžete vyrobit tradiční grenadské koření, které se používá při vaření.

Zahrada není jen o rostlinách, ale i o zvířatech, která zde žijí. Laura vám ukáže mnoho druhů ptáků, ještěrek a motýlů, kteří se schovávají mezi rostlinami.

Na konci prohlídky můžete ochutnat některé z bylin a koření v kavárně, která se nachází v zahradě. Zamilujete si grenadské koření, které má unikátní směs koření, které vám navždy zůstane v paměti.

Celý zážitek v zahradě Laury je relaxační a inspirativní. Rozloučení s ním se proto bude zdát jako rozchod s blízkým přátelstvím.

Pokud navštívíte Grenadu, určitě neváhejte a vydejte se na návštěvu této bylinné zahrady. Je to místo, kde se můžete odpočinout od všeho kolem a vstoupit na stránku historie Grenady.


Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada Laura's Herb and Spice Garden


1) Co mohu vidět v Herb and Spice Garden na Grenadě?

V Herb and Spice Garden můžete vidět různé druhy bylin, koření a kořenů, které mají různé léčebné vlastnosti a slouží k vaření. Dále se zde nachází i řada tropických rostlin a květin.

2) Jak dlouho trvá návštěva Herb and Spice Garden na Grenadě?

Návštěva Herb and Spice Garden na Grenadě trvá přibližně hodinu a půl.

3) Potřebuji rezervovat si předem návštěvu Herb and Spice Garden na Grenadě?

Rezervace předem není nutná, ale je doporučeno oznámit se předem, pokud je v plánu přijet ve skupině.

4) Jaká je cena vstupenky do Herb and Spice Garden na Grenadě?

Cena vstupenky do Herb and Spice Garden na Grenadě je 20 USD. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

5) Lze v Herb and Spice Garden nakoupit bylinky a koření?

Ano, v Herb and Spice Garden je možné nakoupit různé druhy bylin, koření a kořenů.

6) Je možné v Herb and Spice Garden ochutnat nějaké pokrmy?

Ano, je možné ochutnat několik pokrmů, které jsou připraveny s použitím bylin a koření z Herb and Spice Garden.

7) Může být Herb and Spice Garden na Grenadě navštívena v deštivém počasí?

Ano, Herb and Spice Garden může být navštívena i v deštivém počasí. V takovém případě se doporučuje vhodné oblečení a obuv.

8) Mluví průvodci v Herb and Spice Garden anglicky?

Ano, průvodci v Herb and Spice Garden mluví anglicky, ale jsou schopni komunikovat i v dalších jazycích, jako je francouzština a španělština.

9) Je v Herb and Spice Garden možné zaplatit kartou?

Ne, v Herb and Spice Garden není možné platit kartou, pouze hotovostí.

10) Je vstup do Herb and Spice Garden na Grenadě pro osoby s omezenou pohyblivostí přístupný?

Přístup do Herb and Spice Garden na Grenadě není ideální pro osoby s omezenou pohyblivostí, protože zahrada se nachází na kopci a má nerovný terén. Ale pro osoby s menšími omezeními jsou k dispozici rampy a podpěry.


Počasí Grenada Laura's Herb and Spice Garden


Grenada je ostrov v Karibiku, který je proslulý svým tropickým klimatem, překrásnými plážemi a zajímavou flórou a faunou. V samotném srdci ostrova se však nachází Laura's Herb and Spice Garden, což je unikátní zahrada, která nabízí úžasný pohled na místní rostliny a klima. Pokud se chystáte navštívit Grenadu a tuto zahradu, je důležité si být vědom počasí a klimatu na ostrově.

Grenada je tropický ostrov, což znamená, že tam vládne celoročně teplé a vlhké klima. Průměrná teplota se pohybuje okolo 27°C a v noci klesá až na 22°C. V létě, tedy v období od června do října, jsou teploty ještě vyšší a mohou dosahovat až 30°C. Většina turistů preferuje návštěvu v zimních měsících, kdy je průměrná teplota kolem 25°C.

Důležitým faktorem pro počasí na Grenadě je také vlhkost. Ta se pohybuje okolo 80% a může být vysoká i během suchého období. To znamená, že i když neprší, vlhkost vzduchu může být nepříjemně vysoká. S tím je také spojen jev dešťových pralesů, který se vyskytuje na ostrově. Mohou se vyskytnout prudké přeháňky, které trvají i několik hodin, ale pak vysychají a zase se vrací slunce. Je tedy dobré mít vždy u sebe ochranné prostředky proti dešti.

Laura's Herb and Spice Garden je jedním z unikátních zážitků na Grenadě. Tato zahrada nabízí úchvatné výhledy na tropické rostliny, jako jsou hřebíček, vanilka, muškátový oříšek, zázvor, a mnoho dalších. Rostliny zde jsou téměř po celý rok zelené a květou. Navštěvovat zahradu v období jara a podzimu může být užitečné, protože jsou to měsíce, kdy zahrada kvete. V létě mohou některé rostliny kvést o něco déle, ale může být horko a vlhko.

Zahradu můžete navštívit v jakémkoliv ročním období, ale je důležité mít na paměti, že počasí na Grenadě může být velmi proměnlivé. Je tedy nutné být připraveni na náhlé změny počasí, které mohou nastat. Pokud se tedy chystáte navštívit Laura's Herb and Spice Garden, můžete si být jisti, že si užijete úchvatné výhledy a pestré zážitky. Je však důležité být připraveni na jakékoliv počasí a mít s sebou všechny ochranné prostředky.


Ubytování Grenada Laura's Herb and Spice Garden


Grenada je krásný karibský ostrov, který je pro své tropické klima a krásnou přírodu oblíbeným turistickým cílem. Pro ty, kteří chtějí během svého pobytu v Grenadě prožít něco opravdu autentického, doporučujeme ubytování v Laura's Herb and Spice Garden.

Laura's Herb and Spice Garden se nachází v malé vesničce St. George's, v blízkosti celé řady dalších atrakcí, jako je například krásná Grand Anse Beach nebo Fort George. Tato zahrada plná bylin a koření nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek z pobytu na Grenadě.

Ubytování v Laura's Herb and Spice Garden je ideální pro ty, kteří hledají rustikální, ale pohodlný pobyt. Hosté mohou vybírat mezi několika typy ubytování, včetně tradičních karibských chat a pokojů s výhledem na zahradu. Pokoje jsou prostorné, čisté a útulné - ideální pro relaxaci po celodenním poznávání ostrova.

Jedním z hlavních lákadel ubytování v Laura's Herb and Spice Garden je samozřejmě zahrada sama o sobě. Tato zahrada je plná bylin a koření, včetně kardamomu, hřebíčku, skořice, muškátového oříšku a mnoha dalších. Hosté se mohou projít zahradou a užít si její krásu, a přitom se dozvědět více o tom, jak se používají jednotlivé byliny a koření do místní kuchyně i do léčitelství.

Aby hosté získali maximální zážitek z pobytu v Laura's Herb and Spice Garden, mají k dispozici různé aktivity. Například se můžete zúčastnit kurzu vaření, kde se dozvíte více o místní kuchyni a připravíte si několik tradičních pokrmů sami. K dispozici je také yoga na zahradě, masáže a procházky po okolí.

Kromě zahrady a aktivit, je ubytování v Laura's Herb and Spice Garden ideální také pro svou polohu. Nachází se v blízkosti všeho, co Grenada nabízí turistům, včetně pláží a historických památek. Hosté se mohou snadno dostat do centra města St. George's, kde mohou nakupovat, jíst a užívat si nočního života.

Celkově vzato, ubytování v Laura's Herb and Spice Garden je skvělou volbou pro ty, kteří hledají zážitkový a autentický pobyt v Grenadě. Zahrada plná bylin a koření, spousta aktivit a pohodlné ubytování s krásným výhledem nabízí ideální zážitek z pobytu na tomto karibském ostrově.


Letenka Grenada Laura's Herb and Spice Garden


Letenka Grenada Laura's Herb and Spice Garden

Pokud se rozhodnete navštívit známý ostrov Grenada v Karibiku, určitě nesmíte vynechat návštěvu Laura's Herb and Spice Garden. Tento zelený a krásný zdroj rostlinných látek je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších míst k prozkoumání pro turisty na ostrově Grenada.

Laura's Herb and Spice Garden se nachází v blízkosti centra města a nachází se na mnoha turistických mapách, protože je považován za turistickou atrakci tvořící největší magnet pro turisty na ostrově Grenada.

Tento zahradní ráj vznikl v roce 1988 a je pojmenován po Laura Robinson-Scipion, která jej vlastní a spravuje. Návštěvníci si mohou prohlédnout přes 150 druhů bylinkových rostlin, koření a dalších druhů, ze kterých se místní obyvatelé v Karibiku těší již po staletí. K dispozici jsou průvodci, kteří turistům poskytují informace o každé rostlině a její využití.

Laura's Herb and Spice Garden je plný barvité a vonné flóry, která je tvořena například kardamomem, badyánem, hřebíčkem, muškátovým oříškem, kávovými stromy, kakau a mnoho dalších.

Navíc, v zahradě si můžete zakoupit místní suroviny a koření, jako jsou světově proslulé grenadské jíly, které jsou vyráběny z místních kořenů a kůry, které dodávají chuť mnoha karibských jídel.

Vstupné do těchto zahrad je velmi levné a vstupné poplatky se používají na udržování a rozvoj této nezaměnitelné turistické destinace.

Jestliže chcete zjistit více o ostrově Grenada, a zároveň se chcete inspirovat a odpočinout v krásné zahradě Laura's Herb and Spice Garden, určitě byste měli využít této možnosti a navštívit tuto zahradu. Všechny tyto krásné rostliny, vůně a koření vám přinesou krásné a exotické zážitky, které si budete pamatovat navždy.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky