Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Madagaskar Belo-sur-Mer

Letenka Madagaskar Belo-sur-Mer


Madagaskar je ostrov na východě Afriky, který láká turisty na své krásné pláže a neobvyklou faunu a flóru. Belo-sur-Mer je malé město na západním pobřeží Madagaskaru, které je výchozím bodem pro cestu do nedalekého Národního parku Tsingy de Bemaraha.

Pokud hledáte levné letenky na Madagaskar, můžete se obrátit na letový vyhledávač, který vám umožní najít nejlepší nabídky. Let z Prahy na letiště v Antananarivu, hlavním městě Madagaskaru, trvá asi 14 hodin. Po příletu do Antananariva je třeba přestoupit na letadlo směr Belo-sur-Mer, které trvá dalších asi 2 hodiny. Celková cesta tak může trvat až 20 hodin.

Belo-sur-Mer je malebné rybářské městečko, které má mnoho turistických atrakcí. Ve městě se nacházejí tradiční domy ze dřeva a palem, které jsou typické pro západní Madagaskar. V centru města se nachází trh, kde se prodávají čerstvé ryby a ovoce. Ve městě je také několik restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality, jako je krevety a rýže.

Největší atrakcí v okolí Belo-sur-Mer je Národní park Tsingy de Bemaraha, který se nachází přibližně 150 kilometrů na jihovýchod od města. Park je známý svými strmými skalnatými útesy a jeskyněmi, které jsou domovem mnoha endemických druhů zvířat a rostlin. Mezi nejznámější zvířata v parku patří lemuři, chameleoní a tenreky. Park můžete prozkoumat pěšky nebo na koni.

Další zajímavou atrakcí poblíž Belo-sur-Mer je město Morondava, které se nachází asi 40 kilometrů na sever. V Morondavě najdete tradiční rybářské lodě a můžete si zde pronajmout loď pro plavbu po deltě řeky Morondavy. Zde si také můžete prohlédnout výjimečné stromy baobabů, které jsou ivryzokořenové a vytvářejí neobvyklé krajinné tvary.

Pokud hledáte dovolenou, která vám umožní objevit neznámý a exotický svět, Belo-sur-Mer a okolí jsou ideálním místem. Pokud si rezervujete letenku na tento ostrov, můžete se těšit na neoblomnou krásu Madagaskaru, kterou si užijete na svou plnou.


Počasí Madagaskar Belo-sur-Mer


Madagaskar je úžasný ostrov v Indickém oceánu s bohatou faunou a flórou, krásnými plážemi a neuvěřitelnou přírodou. Belo-sur-Mer je malé město na západním pobřeží Madagaskaru a je jedním z nejlepších míst na ostrově, kde si můžete užít slunce, moře a neuvěřitelné krajiny.

Madagaskar má tropické podnebí, takže počasí v Belo-sur-Mer je horké a vlhké po většinu roku. Nejteplejší období jsou obvykle leden až duben, kdy teploty dosahují průměrně 32–34 °C v průběhu dne a 23–25 °C v noci. V tomto období je také nejvíce srážek, ačkoli většinou se jedná o nepravidelné a krátkodobé bouřky.

V období od května do září se teploty snižují a pohybují se v průměru od 27 do 30 °C. Toto období je mírně sušší, ale stále může být vlhké, zejména v pobřežních oblastech. V říjnu a listopadu se situace mění a nastává období sucha, kdy srážky jsou výjimečné a slunce svítí po celý den. Teploty v tomto období se pohybují v průměru mezi 25 a 27 °C.

Pokud cestujete do Belo-sur-Mer, je nejlepší období k návštěvě od května do října, kdy teploty jsou mírnější a srážky jsou méně časté. Nicméně, i přes horké počasí se jedná o úchvatné místo s množstvím aktivit. Můžete si užít vodních sportů, jako jsou surfování, potápění nebo plachtění, nebo prozkoumat úžasné pobřeží Madagaskaru.

Celkově je počasí v Belo-sur-Mer horké a vlhké, ale s nádherným slunečním paprskem po celý rok. Pokud hledáte tropickou dovolenou v neuvěřitelné přírodě s bohatou faunou a flórou, neváhejte navštívit tento kout Madagaskaru.


Dovolená Madagaskar Belo-sur-Mer


Belo-sur-Mer je malá rybářská vesnička, která se nachází na západním pobřeží Madagaskaru. Je to nádherné místo sekrásnou pláží a vynikajícími možnostmi k potápění a šnorchlování.

Pokud se rozhodnete navštívit Belo-sur-Mer, můžete si vychutnat relaxační dovolenou na pláži a vychutnat si klid a krásu této malebné vesničky. Pokud jste však dobrodružnější typ, můžete si pronajmout loď a prozkoumat okolní oblasti, navštívit mangrovníky a udivovat se krásou korálových útesů a neuvěřitelnému množství mořských živočichů.

Pokud jste potápěč, můžete si užít neuvěřitelný podvodní svět kolem Madagaskaru, který je jedním z nejbohatších na světě. Zde můžete vidět mnoho druhů ryb, žraloků a dalších podmořských tvorů v jejich přirozeném prostředí.

Během vašeho pobytu v Belo-sur-Mer nezapomeňte ochutnat místní speciality, včetně rybích pokrmů a dalších místních delikates. Díky tomuto místu můžete zažít nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků.

Vzhledem k tomu, že Belo-sur-Mer není příliš známé turistické místo, můžete zde zažít skutečné místní zážitky a dovádět v místních tradicích a kultuře. Můžete si také zajít do místních obchodů a trhů na nákupy a poznat místní lidi.

Většina lidí se vydává na východní pobřeží Madagaskaru, ale návštěva Belo-sur-Mer je určitě velkým přínosem a navštívit toto místo je naprosto stojí za to. Madagaskar je krásná země se spoustou skvělých míst k návštěvě a Belo-sur-Mer je jedním z nich. Bude to určitě nezapomenutelná dovolená plná zážitků a zážitků, které si budete pamatovat po celý život.


Nejčastější dotazy a odpovědi Madagaskar Belo-sur-Mer


1. Jak se dostat do Belo-sur-Mer?
Nejsnazší cestou je letadlem z Antananariva do letiště v Morondavě a poté autobusem nebo taxi do Belo-sur-Mer.

2. Jaké jsou nejlepší aktivity v Belo-sur-Mer?
Mezi nejoblíbenější aktivity patří plavání, potápění, rybaření, návštěva tradičních vesnických trhů a procházky po plážích.

3. Kde se může ubytovat v Belo-sur-Mer?
V Belo-sur-Mer jsou k dispozici útulné penziony a hotely. Turisté si také mohou pronajmout místní domy nebo chaty.

4. Jaké jsou ceny v Belo-sur-Mer?
Ceny jsou relativně nízké - například ubytování v penzionech začíná kolem 15 € za noc. Cena za jídlo a další zboží závisí na trhu a může se lišit.

5. Je Belo-sur-Mer bezpečné pro turisty?
Belo-sur-Mer má poměrně nízkou míru kriminality a turisté jsou vítáni. Je však vždy důležité být obezřetní a nedůvěřovat podezřelým lidem.

6. Jaké jsou nejlepší období na návštěvu Belo-sur-Mer?
Nejlepší období na návštěvu Belo-sur-Mer je od května do října, kdy jsou podmínky pro plavání a další outdoorové aktivity nejlepší.

7. Je Belo-sur-Mer vhodné pro rodiny s dětmi?
Ano, Belo-sur-Mer je velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Jsou k dispozici například pláže s klidnou vodou a v mori se vyskytuje mnoho druhů ryb, což může být pro děti zajímavé.

8. Může se v Belo-sur-Mer platit kreditní kartou?
Ve většině penzionů a místních obchodů není platba kreditní kartou možná. Doporučuje se tedy mít v hotovosti malé bankovky a mince.

9. Je Belo-sur-Mer vhodné pro potápění?
Ano, Belo-sur-Mer je vhodné pro potápění. V okolí se nachází mnoho potápěčských míst a jsou dostupné různé potápěčské kurzy.

10. Jaké jsou nejlepší restaurace v Belo-sur-Mer?
V Belo-sur-Mer najdete mnoho malých restaurací a stánků nabízejících místní kuchyni. Mezi populární patří Restaurace du Lac a La Galéteřa.


Ubytování Madagaskar Belo-sur-Mer


Madagaskar je úchvatně krásnou zemí plnou přírodních krás a kulturních zážitků. Jedno z míst, které byste rozhodně neměli vynechat, je město Belo-sur-Mer, nacházející se na západním pobřeží Madagaskaru. Pokud plánujete cestu do Belo-sur-Mer, musíte si zajistit také vhodné ubytování. V tomto článku vám představíme několik možností, mezi nimiž si můžete vybrat.

1. Hotel Le Dauphin

Jednou z nejlepších možností ubytování v Belo-sur-Mer je hotel Le Dauphin. Tento hotel se nachází přímo na pláži, což je jistě jedním z jeho největších lákadel. Nabízí celkem 22 pokojů včetně apartmánů s výhledem na oceán. V této luxusní ubytování si užijete velké pokoje s klimatizací, občerstvení z minibaru, TV a WiFi zdarma. V rámci hotelových zařízení se můžete těšit na osvěžující bazén a restauraci, kde si pochutnáte na tradičních madagaskarských jídlech.

2. Hotel Blue Cactus

Hotel Blue Cactus se nachází v centru města Belo-sur-Mer a nabízí ubytování v 14 pohodlných pokojích. V hotelu najdete klimatizaci, koupelnu, WiFi a úložné prostory. Na terase si můžete užít romantickou večeři při svíčkách nebo se třeba jen tak opalovat. Hotel Blue Cactus se nachází v blízkosti pláže a domorodého trhu, kde si můžete zakoupit suvenýry nebo lahodné místní speciality.

3. Hotel Eden Lodge

Pokud hledáte luxusní ubytování v klidném okolí, je pro vás ideální volbou hotel Eden Lodge. Nachází se na samotě a nabízí jen 8 prostorných vil s výhledem na nedotčenou přírodu a okolní ostrovy. V každé vile vás čeká velká ložnice, koupelna a terasa, kde si můžete vychutnat soukromou večeři při svíčkách. Ubytování v hotelu Eden Lodge zahrnuje privátní pláž, bazén a wellness centrum.

4. Kabinový kemp

Zajímavou možností pro milovníky přírody jsou kabinové kempy. Tyto ubytování jsou velmi jednoduchá, ale přesto nabízejí pohodlí a ochranu před okolními nástrahami. V kabinovém kempu si pořídíte své privátní zázemí, na které se můžete těšit v rámci rezervovaného termínu. Kabinové kempy jsou velmi dobrou volbou pro ty, kteří chtějí zažít adrenalin v wildlifových expedičních programech nebo pro ty, kteří chtějí prozkoumat místní přírodu.

V Belo-sur-Mer najdete celou řadu různých ubytovacích kapacit. Pokud hledáte luxusní párové ubytování, pak jsou pro vás nejlepší volbou hotely. Pro ty, kteří rádi nahlédnou do místní kultury, jsou tu tradiční kabinové kempy. Ať už jakkoliv se rozhodnete, užijte si neopakovatelné chvíle v tomto kouzelném městě na západním pobřeží Madagaskaru.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky