Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Maledivy Male (hlavní město)

Letenka Maledivy Male (hlavní město)


Maledivy jsou neuvěřitelně nádherným kouskem ráje, který se nachází v Indickém oceánu. Hlavním městem těchto ostrovů je Male, kam se dnes podíváme o kouzelnou destinaci pro milovníky slunce, moře a pláží.

Letenky do Male jsou dnes již běžně dostupné a čím dál tím více lidí se rozhoduje navštívit tuto malebnou klenotnici. Male je městem, které je plné života, na rozdíl od jiných ostrovů v této oblasti. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací a barů, které nabízejí tradiční místní jídla i mezinárodní speciality. Vzhledem k tomu, že se Male nachází pouhých 2 metry nad mořem, budete mít z každého místa nádherný výhled na okolní krajinu.

Ostrov Maledivy je samozřejmě proslulý především díky svým plážím a čistému moři. V okolí Male najdete neskutečně bílé písky, které se snoubí s azurovou vodou, a jsou ideální pro odpočinek a relaxaci. Pokud máte rádi sportovní aktivity, pak neváhejte a vyzkoušejte si šnorchlování nebo potápění v tropických vodách, kde objevíte nejrůznější korály a ryby.

Maledivy jsou také zajímavé pro mnoho dalších turistických aktivit. Můžete si zde například zapůjčit kajak, kterým se projedete kolem okolních ostrovů a zároveň si užijete nádherný výhled. Ostrovy Maledivy jsou také ideální pro projížďky na kole, které se u zdejších lidí staly velmi populární.

Letenky do Male jsou tedy skutečně atraktivní nabídkou pro všechny, kteří chtějí prožít nezapomenutelnou dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst na světě. Chcete-li se podívat na nádherné pláže, bílé písky a azurovou vodu, pak Maledivy jsou tou správnou volbou pro Vás. Tak neváhejte a vydejte se na neuvěřitelné dobrodružství a prožijte naprosto nevšední zážitek.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Male (hlavní město)


Dotaz: Jak se dostanu do Male na Maledivách?
Odpověď: Nejběžnějším způsobem dopravy je přelet letadlem z mezinárodního letiště Velana International Airport na ostrově Hulhulé, které se nachází asi 2 km od Male.

Dotaz: Jaká je místní měna a jak ji mohu vyměnit?
Odpověď: Místní měnou je maledivská rupie (MVR). Můžete ji vyměnit v některé z měnitelen nebo bank v Male. Mnoho hotelů a restaurací také přijímá americké dolary.

Dotaz: Kam v Male na Maledivách se dá zajít na nákupy?
Odpověď: V Male je mnoho malých obchodů a trhů s místními řemesly a suvenýry jako jsou šperky z korálů, hedvábné šály a košíky z palmových listů.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší místa k navštívení v Male?
Odpověď: Mezi nejzajímavější místa patří Grand Friday Mosque, Národní muzeum, pašerácká čtvrť a oceánografické muzeum.

Dotaz: Je možné najít v Male nějaké bazary?
Odpověď: Ano, v městečku Male se nachází mnoho malých uliček s bazary a nákupními středisky, které nabízejí mnoho místních produktů a suvenýrů.


Počasí Maledivy Male (hlavní město)


Maledivy jsou korálové ostrovy v Indickém oceánu, které jsou známé pro dokonalé podmínky pro potápění a šnorchlování. Maledivská republika se skládá z 26 atolů a více než 1 000 ostrovů, z nichž jen 200 jsou obydlené.

Hlavní město Male se nachází na ostrově s názvem Male a je domovem pro většinu obyvatel Malediv. Vzhledem k tomu, že Male leží v tropické oblasti, zde panuje celoročně teplé a vlhké podnebí. Jelikož Maledivy leží na rovníku, teplota se v průběhu roku mění pouze lehce, obvykle se pohybuje mezi 25 a 30°C. Snížení teploty se vyskytuje pouze ve vyšších polohách.

Male tedy nabízí velmi příjemné podnebí, ideální pro celoroční turistiku. Nicméně, záleží také na tom, kdy se o dovolenou na Maledivy chystáte. Mezi květnem a zářím se na tomto místě objevuje období dešťů, které je charakteristické častými a krátkými přeháňkami. I přesto, že Maledivy v této době mohou být pokryté mraky, oceán zůstává poklidný a teploty vody zůstávají příjemně tepelné.

Kvůli deštnému období si však najdou cestu na Maledivy turisté, kteří si potrpí na nižší ceny nebo jen jednoduše touží po míru a klidu. Nejlepší období pro návštěvu Malediv jsou v podstatě všech ostatních měsících, kdy prší méně než výše zmíněné období.

Celkově lze říct, že Maledivy jsou krásné místo pro návštěvu se skvělým počasím pro všechny zájemce o krásné pláže, čisté modré vody a dokonalé podmínky pro potápění a šnorchlování. Pokud se chystáte na dovolenou do Male, případně někam na ostrovy v oblasti Indického oceánu, sucho odložte a počítejte s tím, že si zde užijete příjemné podnebí po celý rok.


Dovolená Maledivy Male (hlavní město)


Maledivy jsou rájem na zemi, a hlavní město Male rozhodně není výjimkou. Nachází se zde mnoho krásných pláží, úchvatných lagun a podmořského života, který je ojedinělý na celém světě. Proto není divu, že Maledivy patří mezi ty nejoblíbenější turistické destinace na světě.

Male je nejmenší hlavní město na světě, ale navzdory své velikosti poskytuje turistům mnoho zajímavých zážitků. Na ostrově se nachází mnoho nabídek a možností, jak strávit svůj volný čas. Pokud vás zajímá historie a kultura, přijďte se podívat na Maledivské národní muzeum. Zde je možné vidět různé artefakty a předměty spojené s historií Malediv.

Králem Malediv jsou malevské kdyžové, kteří jsou přímo spojení s místní kulturou. Pokud se na ostrově nachází festival nebo oslava, kdyžové vystupují ve speciálně vytvořených kostýmech a prezentují různé tradiční tance a zvyky.

Navíc, v centru Male jsou krásné a barevné trhy, kde můžete nakupovat místní zboží. Na stáncích jsou k dostání mimo jiné souveniry, jako jsou různé tradiční šperky nebo ručně vyrobené textilní výrobky.

Maledivy jsou známé pro svou úchvatnou přírodu a Male není výjimkou. Na ostrově si můžete užít procházku po krásných plážích, jízdu na lodích, potápění a další vodní sporty. Nejvíce turistů sem jezdí kvůli potápění, protože Maledivy jsou pro své podmořské krajiny velmi ceněny.

Maledivy jsou krásné a Male jako jejich hlavní město je na tom stejně. Pokud plánujete dovolenou na Maledivách, rozhodně si nenechte ujít tento úžasný malý ostrov s mnoha krásami a možnostmi, které nabízí.


Ubytování Maledivy Male (hlavní město)


Maledivy jsou vyhlášeným turistickým místem, které je známé svými krásnými plážemi, korálovými útesy a skvělými možnostmi k potápění. Hlavním městem této malebné země je Male, které ročně přivítá mnoho turistů, a proto ubytování v tomto městě nalézá stále větší oblibu.

Male nabízí návštěvníkům širokou škálu možností ubytování, od luxusních letovisek až po jednodušší hostely a penziony. Ty nejvíce oblíbené a luxusní varianty Doubletree by Hilton Resort & Spa, Jumeirah Vittaveli a Kurumba Maldives. Ty nabízejí skvělé vybavení, soukromé pláže, více možností aktivit a sportů a potápění a další luxusní služby. Ovšem pokud hledáte ubytování na Male s kratší dobou pobytu, bude se Vám hodit třeba Hotel Octave nebo The Somerset Hotel, které nabízí také slušné ubytování za velmi přijatelnou cenu.

Pokud hledáte ubytování v centru Male, lákají Hostel Kaafu Inn a Boutique Hotel Traders Hotel. Hostel Kaafu Inn nabízí více než jen jednoduché ubytování, kromě malebného výhledu nabízí různé aktivity a dokonce i sluneční terasu. Boutique Hotel Traders Hotel se nachází v centru města a také nabízí výhodnou polohu, v blízkosti hlavních turistických atrakcí. Ideální pro ty, kteří chtějí být v těsné blízkosti všeho, co Male nabízí.

Dalším populárním ubytováním Male jsou také bed and breakfasts, mezi něž patří například LVIS boutique nebo Sala Male Guesthouse. Tyto hotely nabízejí jednodušší ubytování doprovázené vynikajícími snídaněmi, a to za nízkou cenu.

Ubytování na Male je velmi oblíbené a malé množství hotlů je vysoko vyhledáváno, a proto je vhodné si vše předběžně zarezervovat. Male je výbornou destanací pro ty, kteří si chtějí vychutnat krásy Malediv částečně a přitom nechtějí utrávit příliš peněz.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky