Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Namibie Gross Barmen Hot Springs

Dovolená Namibie Gross Barmen Hot Springs


Namibie je krásná turistická destinace, která si získává stále větší popularitu. Pokud hledáte odpočinek a relaxaci, určitě byste si neměli nechat ujít přírodní lázně Gross Barmen Hot Springs. Ty jsou vzdáleny dvě hodiny jízdy od hlavního města Vindhuku a jsou ideální místo pro relaxaci po náročném průzkumu Namibské pouště.

Gross Barmen Hot Springs jsou součástí přírodního rezervace a představují unikátní místo s minerálními prameny teplé vody. Voda z pramenů obsahuje minerály jako vápník, hořčík a síru, což přináší řadu terapeutických účinků pro návštěvníky. Prameny jsou vybaveny několika bazény, kde si můžete vychutnat teplou a léčivou vodu.

Kromě relaxace v teplých pramenech můžete v Gross Barmen Hot Springs podniknout řadu aktivit. Například si můžete pronajmout kolo a projet se po okolí, navštívit farmu krokodýlů nebo si zahrát volejbal na písku. Pokud jste zarytí rybáři, nezapomeňte si své rybářské potřeby, protože na místě jsou k dispozici rybníky s kapry, amury a dalšími rybami.

Místní personál se o vás bude prát jako o VIP hosta. V resortu jsou k dispozi pobytové a wellness balíčky. V rámci těchto balíčků vám budou nabídnuty procedury, které naštípou vaše tělo a mysl.

Pokud máte chuť na něco exkluzivního, můžete si objednat masáže s využitím minerální vody přímo z pramenů.

Kromě ubytování a zábavy můžete navštívit také několik turistických atrakcí v blízkosti Gross Barmen. Patří k nim například vodopády Hoba nebo Etosha národní park.

Gross Barmen Hot Springs jsou ideálním místem pro klidné a relaxační dovolené, které budou prospěšné pro vaše tělo i mysl. Určitě byste si neměli nechat ujít této nádherné přírodní lázně v Namibii.


Ubytování Namibie Gross Barmen Hot Springs


Namibie - Gross Barmen Hot Springs

Namibie je země plná kontrastů a krásy, kde můžete zažít neskutečné dobrodružství. Rozprostírá se po rozloze 824 300 km² s populací téměř 2,5 milionů lidí. Je to země plná divoké přírody a kultury. Navštívili jsme Gross Barmen Hot Springs, jedno z nejkrásnějších a nejlevnějších ubytování v Namibii.

Gross Barmen Hot Springs byly původně používány jako oáza pro německé kolonizátory během období německé koloniální expanze v Namibii, které začalo v polovině 19. století. Tyto horké prameny jsou situovány přibližně 100 kilometrů severně od Namibské pouště v kraji Otjozondjupa. Pro turisty je to ideální místo ke koupání a relaxaci v horkých pramenech. Toto ubytování nabízí nejen vynikající služby, ale také působivou kulisu pro dovolenou jako žádné jiné.

Pokud hledáte ubytování v Namibii, Gross Barmen Hot Springs nabízí téměř 30 pokojů, které se nacházejí v rozličných budovách, které byly původně postaveny německými kolonizátory. Tyto pokoje jsou vybaveny dvěma lůžky a vlastní koupelnou, což zajišťuje úplné soukromí pro vás a vaši rodinu. Pokoje jsou vybaveny všemi nezbytnými prvky, jako jsou postele, stoly, židlemi a skříněmi pro uložení vašeho zavazadla.

Gross Barmen Hot Springs nabízí širokou škálu aktivit pro své hosty. Můžete se vydat na procházku v okolí a obdivovat krásu těchto horkých pramenů a místní přírody. Můžete si také zaplatit masáž nebo relaxovat v horkých pramenech. Pokud hledáte dobrodružství, Gross Barmen Hot Springs může uspořádat výlet do Etosha National Park, kde můžete vidět různá zvířata jako jsou sloni, gepardi, lvi a mnoho dalších.

Jídlo, které vám nabízí Gross Barmen Hot Springs je také úžasné. Můžete si vychutnat místní speciality a pokrmy z jiných částí světa. Restaurace poskytuje obědy a večeře a je otevřena pro veřejnost i pro hosty. Pokud máte rádi kávu nebo lehké občerstvení, můžete navštívit kavárnu uvnitř pohodlného a příjemného prostředí.

Celkově řečeno, když hledáte dokonalé místo pro ubytování v Namibii, Gross Barmen Hot Springs by měly být pevně na vašem seznamu. Nabízí úžasné služby, úžasné jídlo a k tomu nezapomenutelnou atmosféru.

Takže, jestliže plánujete návštěvu Namibie, zvažte Gross Barmen Hot Springs jako vaši další destinaci pro dovolenou. Budete mít úžasné zážitky a nezapomenutelnou dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Namibie Gross Barmen Hot Springs


1. Co jsou Gross Barmen Hot Springs?
Gross Barmen Hot Springs jsou přírodní termální prameny v Namibii, které jsou obklopeny krásnou krajinou a nabízejí relaxaci a léčivé účinky.

2. Kde se nacházejí Gross Barmen Hot Springs?
Gross Barmen Hot Springs se nachází ve střední Namibii, přibližně 100 km severozápadně od hlavního města Windhoek.

3. Co nabízí Gross Barmen Hot Springs?
Gross Barmen Hot Springs nabízejí termální koupání, lázeňské služby, wellness programy, restauraci, bazén a ubytování.

4. Jsou Gross Barmen Hot Springs vhodné pro rodiny s dětmi?
Ano, Gross Barmen Hot Springs jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Nabízejí vnitřní a venkovní bazény, dětské hřiště a rodinné apartmány.

5. Jaké jsou ceny vstupenek do Gross Barmen Hot Springs?
Ceny vstupenek se liší podle typu vstupu a trvání pobytu. Standardní vstupní lístek na den stojí přibližně 15 USD.

6. Je nutné rezervovat ubytování předem?
Ano, doporučuje se rezervovat ubytování předem, zejména v hlavní sezóně.

7. Nabízí Gross Barmen Hot Springs restauraci?
Ano, Gross Barmen Hot Springs nabízejí restauraci s nabídkou místních i mezinárodních jídel.

8. Jaké další aktivity jsou k dispozici v okolí Gross Barmen Hot Springs?
V okolí Gross Barmen Hot Springs se nachází několik turistických atrakcí, jako jsou například národní park Waterberg, skalní malby v Twyfelfontein nebo města Windhoek a Swakopmund.


Počasí Namibie Gross Barmen Hot Springs


Namibie, africká země ležící na západním pobřeží, nabízí svým návštěvníkům mnoho zážitků. Vedle safari, hory Brandberg a ani nejdelší soutěsky světa Fish River Canyon, může každý návštěvník Namibie ochutnat i jedinečnou zkušenost v termálních pramenech Gross Barmen Hot Springs.

Termální prameny Gross Barmen Hot Springs se nacházejí v regionu Otjozondjupa nedaleko Windhoeku, hlavního města Namibie. Tyto termální prameny jsou považovány za hlavní turistickou destinaci této oblasti a nabízejí návštěvníkům dokonalou relaxaci.

Voda z těchto pramenů obsahuje mnoho minerálů, které jsou pro tělo užitečné. Okolí pramenů nabízí krásné výhledy na úžasnou krajinu Namibie a návštěvníci mohou využít celou řadu sportovních a rekreačních aktivit, jako je například plavání, tenis, pétanque, šipky či horská kola.

Prameny Gross Barmen Hot Springs jsou také velmi oblíbené u návštěvníků hledajících odpočinek a relaxaci. Nabízejí totiž různé wellness služby, jako je masáže, thajské akupresurní procedury a saunování.

Voda v těchto termálních pramenech má konstantní teplotu přibližně 65 stupňů Celsia a je to ideální místo na zahřátí těla v chladnějším počasí. Na druhé straně, také v létě, kdy teploty v Namibii mohou dosahovat až 40 stupňů Celsia, jsou prameny vynikajícím místem, kde se můžete osvěžit a zrelaxovat.

Vodopád v pramenné laguně je jedním z hlavních roztomilých rysů toho odpočinkového místa. Pro volné koupání můžete si vybrat mezi velkým a malým termálním bazénem, oba s ideálním počtem asi 34 ° C vody.

Navšivte-li Namibii, nezapomeňte se zastavit v termálních pramenech Gross Barmen Hot Springs a vychutnat si kouzlo termálních pramenů v této jedinečné africké zemi. Namibie má nabízí mnoho krás a přírodních krás, ale uchovává v sobě také tuto křupavou oázu relaxace jako odezvu na každodenní rozmanité zážitky.


Letenka Namibie Gross Barmen Hot Springs


Namibie je krásná země, která nabízí mnoho nevšedních zážitků a přírodních památek. Pokud se chystáte na dovolenou do Namibie, určitě nevynechejte návštěvu Gross Barmen Hot Springs.

Gross Barmen Hot Springs se nacházejí asi 100 kilometrů od Windhoeku, hlavního města Namibie. Tento termální pramen je skvělým místem pro relaxaci a odpočinek. Voda v pramenech má teplotu okolo 65 stupňů Celsia a je plná minerálů, což je velmi zdravé pro lidský organismus.

Na místě je k dispozici několik bazénů, kde si můžete užívat teplé vody a těšit se z klidu a pohody. Voda v bazénech se neustále obnovuje z pramenů, což znamená, že je velmi čistá a zdravá.

Gross Barmen Hot Springs jsou také skvělým místem pro pobyt a odpočinek. K dispozici jsou zde apartmány, kempy a pokoje. Pokud si přejete strávit více času v této oblasti, můžete se ubytovat zde a užít si pohodovou dovolenou uprostřed nádherné přírody Namibie.

Jelikož se Gross Barmen Hot Springs nacházejí daleko od hlavního města Namibie, je nutné se sem dostat autem. Doporučujeme si pronajmout auto na letišti, což je rychlý a snadný způsob, jak se dostat do této oblasti.

Letenky do Namibie jsou v současné době velmi dostupné, protože se do této oblasti stále více turistů navrací. Pokud chcete ušetřit peníze, doporučujeme si letenky rezervovat v předstihu a sledovat nabídky na internetu.

Výlet do Gross Barmen Hot Springs je nezapomenutelným zážitkem, který si určitě oblíbíte. Skvělá termální voda, nádherná příroda a klid vás uchrání od všedních starostí a připraví vás na další dobrodružství v Namibii.


Největší online nabídka letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Nejvýhodnější lety po celém světě

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Najít letenky